Прийшовши в перукарню або салон краси, часто можна побачити в руках майстра ту чи іншу машинку для стрижки. Звичайно ж, для побутового споживача абсолютно не важливо, чим його стрижуть. Але кожен перукар розуміє толк в машинках, якими він працює. Велика кількість покупців купують машинку для стрижки для домашнього використання, можливо, в своїх власних цілях, можливо, для роботи на дому. Так чи інакше, будь-який покупець зацікавлений в придбанні максимально якісного перукарського інструменту і бажано, що б він коштував недорого.

Професійною вважається та машинка, яка розрахована на щоденну роботу і володіє певними функціями і можливостями, наприклад, знімним ножовим блоком. Неможливо собі уявити майстра, який буде працювати машинкою з незнімним ножем. За день купа стрижок і волосся буде дуже багато, як на підлозі, так і на машинці, тому без знімного ножа ніяк не обійтися. Багатьом перукарям і стилістам відома така корпорація, як Wahl якій належить відомий в перукарських колах бренд машинок Moser (https://vicshop.com.ua/uk/parikmaherskie-instrumenty/mashinki-dlya-strizhki/mashinki-moser/). Це чудові професійні машинки для стрижки, які користуються великою популярністю, як в Україні, так і в Європі. Завдяки відмінній німецькій якості кожної деталі і професійному підходу до виробництва такого інструменту, машинки для стрижки Мозер володіють чудовою якістю і витривалістю. Родзинкою виробника є його фірмові ножі, які мають запатентовану технологію заточки "Made in Germany". Варто уточнити, що концерну Wahl належать так само бренди Wahl і Ermila, під якими так само випускаються аналогічні машинкам Moser моделі.

0382-2

Незважаючи на достатню кількість різних пропозицій на ринку України, купуючи професійну машинку для дому або роботи, варто враховувати бренд, якому Ви віддаєте перевагу. Тут потрібно бути дуже уважним, оскільки від бренду залежать такі фактори, як можливість обслуговування машинки і можливість купити окремі запчастини на неї, а також аксесуари. Було б нерозумно змінювати хорошу машинку, тому що на неї немає якоїсь запасної деталі. Досить часто певні бренди позбавлені як деталей, так і аксесуарів до машинок, оскільки ввозити в Україну запчастини і навіть насадки дуже дорого. Тому будьте пильні і замислюйтесь про те, де і як Ви будите обслуговувати машинку і чи зможете Ви її відремонтувати в разі її поломки.

Сьогодні в моді дуже популярні бездротові машинки для стрижки. Навіть перукарі стали частіше відмовлятися від проводів на користь акумуляторним моделям. Це дійсно дуже зручно і дозволяє перукарю відчути справжню свободу в роботі. Якщо батарея сіла, то завжди можна підключити до машинки провід і продовжити стрижку, заряджаючи машинку. Але є одна особливість - це акумулятор і тут потрібно бути уважним. Сьогодні в професійних моделях можна зустріти кілька типів акумуляторів. Дуже поширений Ni-Mh тип (нікель-металогідридний), який є не найвдалішим варіантом. Він добре підходить для тримерів і окантовочних машинок, оскільки вони використовуються не часто і вкрай швидко. Для стрижучої машинки намагайтеся знайти модель з Li-Ion (літій-іонним) акумулятором, оскільки така батарея не має ефекту пам'яті. У випадку з Ni-Mh батареєю, її потрібно заряджати тільки при низькому рівні заряду. Акумулятор Li-Ion можна дозарядити в будь-який момент, тому для стрижки вигідний саме цей тип.

Джерело - магазин перукарського інструменту VICshop.com.ua