Вікно – важливий і функціональний елемент інтер'єру. Стара конструкція здатна зіпсувати будь-який, навіть найдорожчий дизайн. До того ж вона не кращим чином позначається на мікрокліматі в приміщенні. Згодом вікно може втратити свої властивості. У квартирі виникають протяги, погіршується звукоізоляція. Якщо попереднэ вікно було виконано з неякісного пластика, при нагріванні можуть виділятися токсини.

Де замовити металопластикові вікна?

Придбати  пластикові вікна хмельницький пропонує компанія Viknaroff. Виробник діє не ринку більше десяти років. Компанія використовує тільки якісні та безпечні матеріали для виготовлення віконних конструкцій. Німецька якість, відсутність свинцю в профільних системах, наявність гігієнічних сертифікатів – все це підтверджує екологічність і надійність продукції. Вартість вікон при цьому цілком помірна. Досягти прийнятних цін компанії вдалося, завдяки грамотно налагодженій схемі виробництва. До того ж Viknaroff передбачає для своїх клієнтів привабливі акційні пропозиції. Вони роблять вікна ще більш доступними.

Фахівці компанії виконують професійний монтаж вікон. Це забезпечує довговічність і справну роботу конструкцій. На вікна, встановлені майстрами Viknaroff, компанія видає гарантію на 7-15 років.

Чому не можна економити на пластикових вікнах?

Багато людей, намагаючись заощадити на ремонті квартири, шукають найбільш вигідні пропозиції на ринку. Досить часто вони знаходять оголошення від маловідомих фірм, які обіцяють виготовлення і установку вікна за низькою ціною. Однак варто розуміти, що купуючи такі конструкції, ви ризикуєте. Особливо, якщо компанія не видає на них тривалу гарантію.

Досить часто ціну вдається знизити, використовуючи неякісний пластик. Таке вікно досить швидко втрачає свою білосніжність. Зазвичай воно набуває стійкого сірого відтінку. Видалити пил, як правило, не виходить.

Зустрічаються і більш серйозні недоліки. Деякі фірми економлять на армованому профілі. Стрижень виконується без оцинковки, меншої товщини, ніж потрібно. У підсумку він швидко починає іржавіти і деформуватися під вагою віконної конструкції. Через кілька років вікно доводиться міняти знову.

Проблема в тому, що якість вікна перевірити складно. З цієї причини краще не ризикувати і замовляти конструкцію в перевіреної фірмі, яка дає тривалу гарантію на свою продукцію.