Кухня є центром квартири, символом домашнього вогнища, навколо якого розгортаються всі сімейні події, від повсякденного ранкового чаювання до грандіозного торжества.

Головне призначення кухні – приготування смачної їжі. Тому так важливо, щоб кухня, зберігаючи своє місце в нашому житті, тим не менш, відповідала всім запитам господині будинку, полегшувала її труд (в тому числі робила його максимально безпечним) і радувала око.

 Власники більшості квартир все ще по-старому встановлюють стандартний кухонний гарнітур, але зараз на ринку таке розмаїття пропозицій, що легко знайти більш цікаве рішення. Наприклад, кухня може бути виготовлена ​​на замовлення, і тоді цей куточок будинку буде повністю відповідати не тільки всім уявленням про зручність і безпеку, але навіть вашому характеру. Варіантів таких кухонь безліч, але найкраще, звичайно, взяти за основу класичні зразки.

 Класичні кухонні меблі у всьому світі вважаються еталоном. Такі кухні дуже красиві і,при цьому, гранично функціональні. Їх відрізняє оригінальний дизайн і вишуканість деталей. Якщо вас цікавлять кухні в цьому стилі, загляньте в інтернет-каталоги компанії «Арія-Україна», ось сторінка, на якій ви можете оформити замовлення.

Будь-яка модель під замовлення виконується за індивідуальним проектом з урахуванням особливостей конкретного приміщення. Всі основні елементи відрізняються надійністю і зносостійкістю. В обробці використовується натуральне дерево красивого малюнка, витончена фурнітура, скло. За вибором замовника кухонна стільниця може бути яскравим колірним акцентом кухні або мати нейтральний колір, її можна виготовити з мармуру, зробити полірованою або матовою. Вся техніка для кухні розміститься на відкритих полицях або буде прибрана в викатні ящики.

 Проблему раціонального використання всього простору вирішує вбудована техніка і установка відкидних робочих поверхонь.

 На вітчизняному ринку в великому асортименті є кухонні витяжки, які не тільки виконують свою безпосередню функцію, а й прикрашають інтер'єр завдяки різним варіантам підсвічування,

 Ці основні елементи ви можете доповнити навісними конструкціями і полками різної форми і глибини, зробити всі поверхні закругленими, обіграти нестандартні параметри вашої кухні – всі ваші побажання будуть враховані в проекті, і нові меблі не тільки перетворить типове приміщення, але і, безумовно, доставить вам чимало приємних годин.