Образ наречених та гостей

Перманентний макіяж від Іванни Собко
Неперевершений майстер перманентного макіяжу Іванна Собко запрошує втілити свої бажання щодо корекції та зміни зовнішності. Іванні Собко також вдалося втілити свою маленьку мрію - пройти підвищення кваліфікації у чемпіонки світу, і це є велике досягнення.
Майстер запрошує всіх бажаючих зробити якісний і неймовірно красивий перманентний макіяж брів, повік, губ. З допомогою перманентного макіяжу, або іншими словами татуажу, мікропігментації, контурного макіяжу можливо покращити форму брів, губ, повік. Існують різноманітні техніки і методики виконання перманентного макіяжу. Післяпроцедурний догляд — дуже важлива частина, тому потрібно дуже прискіпливо доглядати татуаж після процедури.
Варто приділити особливу увагу тому, що початкова процедура татуажу обов’язково повинна закріплюватись наступною корекцією для досягнення потрібного результату. Навіть найбільш професійний майстер татуажу не може сказати зі стопроцентовою впевненістю, як організм клієнта відреагую на красячий пігмент, який вводиться під шкіру під час процедури. Корекція проводиться через місяць після початкового нанесення перманентного макіяжу, оскільки тільки у 50% жінок пігмент проявляється потрібного і бажаного кольору і яскравості. З роками перманентний макіяж тьмяніє, тому без його оновлення не обійтись, якщо є бажання підтримувати красу і доглянутість зовнішнього вигляду.
Зверніться до Іванни Собко, і Ви отримаєте неочікувані можливості і масу позитивних емоцій від результату!
Кабінет спа-шугарингу "Інфініті"
Завітайте до кабінету спа-шугарингу "Інфініті", адже тут Ви можете втілити свої невеличкі потаємні бажання! У нас Ви відпочинете і з комфортом проведете час. Ми надаємо послуги цукрової депіляції, масажу, навчання шугарингу. У нас систематично відбуваються навчальні курси та підвищення кваліфікацій для майстрів і кожного, хто хоче ними стати.
В кабінеті "Інфініті" Ви можете зробити омріяне та неординарне фарбування брів, вій, оформити зону бікіні, зробити ваксинг — це метод видалення волосся на шкірі рук, ніг та інших зон, який включає дію на корені волосся. Також надаються послуги антицелюлітного масажу тіла, масаж шийно-комірцевої зони, масаж стоп, масаж спини, загальний та класичний масажі.
Для постійних клієнтів діє система знижок.
У кабінеті спа-шугарингу "Інфініті" на Вас чекають: комфортна атмосфера, затишний інтер'єр, привітливі майстри.
вул. проспект Миру 44
+380(93)639-24-64

Образ наречених - це важлива складова свята. Зачіска, макіяж, манікюр, педикюр, епіляція, косметологія це та безліч іншого, що хвилює наречену. Образ нареченого не менш важливий та клопіткий: барбершоп, стоматолог та інше.