Весільний танець

Школа танців J-Star Dance Studio
Зазвичай перший танець молодят романтичний. Але не всі люблять лірику, тому готують неочікувану веселу постановку, іноді навіть з участю гостей. Так, кожна пара обирає, який стиль та музика підходить їй найбільше, щоб чітко передати історію свого кохання. Весільний танець може бути будь-яким, головне, щоб молодята виконували його із задоволенням та почували себе гармонійно.
Перший весільний танець — річ непроста, але цьому можна навчитися. Головне — заздалегідь обрати школу танців та домовитися про репетиції, щоб можна було не лише вивчити сам танець, а й набути легкості у його виконанні. Почніть підготовку як мінімум за 1 місяць до самого весілля. На першому тренуванні хореограф допоможе вам визначитися зі стилем та вибрати пісні для першого танцю. Не обов’язково танець повинен бути складним, як от танго чи вальс. Він може бути простим, розбавленим легкими рухами. Головне, щоб було комфортно самим молодятам.
вул. Кам'янецька, 101
+380(68)705-51-14
Wedding Dance Khmelnytskiy
Перший танець молодят-це одна з найголовніших і яскравих подій весілля.
Це хвиля ніжності, вихор почуттів, і нарешті, мелодія сердець, які б'ються в унісон.
Навчання першому весільному танцю стануть приємним проведенням часу для нареченого і нареченої. І це цікавий процес, який безумовно відкриває у вас нові таланти, і запам'ятається надовго.
І тут, як ніколи важлива роль викладача, який повинен зуміти і попрацювати над технікою виконання та реалізувати задуману ідею найкращим чином. Ви можете вибрати для себе один із готових сценаріїв, які запропоную я , або створити свій власний сюжет, пов'язаний із історією вашого кохання.
Подаруйте собі незабутній перший танець разом із wedding dance khmelnytskiy.
Провулок Панаса Мирного 5/3
тел.(096)463-09-47, (093)138-38-52

Найкращі пісні для першого танцю – у нашому матеріалі! Ми знаємо, що підбір пісні для молодят є дуже важливим, адже їхній перший весільний танець запам'ятається всім найбільше.