«Одного разу в Україні» - це художній фільм про Євромайдан, який зняла кіностудія «Ступєні». Творці проекту повідомляють, що ігрові сцени знімалися безпосередньо під час реальних подій на Майдані та вул. Грушевського. «Фільм не мав бюджету, бо знімався на громадській основі та за волонтерської допомоги», - зазначають творці.

   «З кримського села на березі моря вирушає автобус до Києва. Приєднатися до революції для Ніни - останній шанс знайти правду і врятуватися від місцевих перевертнів у міліцейських погонах. Вона зґвалтована, її подруга убита. Євромайдан дає героїні підтримку нових друзів, у кожного з них своя історія, своя правда, свій біль. Серед них афганець, тренер Беркута із самбо, який перейшов в табір опозиції після подій 30 листопада 2013 року. Але Ніна залишається небезпечним свідком і менти-вбивці-провокатори приїжджають по неї на Майдан для того, щоб не тільки знищити Ніну, але й кров'ю дискредитувати мирних демонстрантів, поставивши собі за мету розігнати Євромайдан».

 
Виробництво: Україна, 2014 рік
 
Режисер: Ігор Парфьонов
 
Тривалість: 99 хв.
 
Жанр: соціальна драма
 
У ролях: Парфьонов, Слюсарччі, Зігуля, Алдошин, Яхно, Безродний, Рагра, Жиров та інші.

  Світова прем'єра цього фільму відбулася 6 листопада 2014 на міжнародному кінофестивалі кіно у Східній Європі Cottbus у Німеччині, м. Котбус.

  Також фільм був запрошений та показувався у культурному центрі «Український світ» у Варшаві, Польща, та в домі української культури при посольстві України в Парижі, Франція.