Пиво - це ворота в великий алкоголізм

Зростає число підлітків, які лікуються від пивного алкоголізму

Лікарі зазначають, що пивний алкоголізм у підлітків веде до психічних поведінкових розладів.

Влітку батьки часто обмежують контроль над своїми неповнолітніми дітьми, в результаті чого ті можуть спробувати алкогольні напої, зокрема, пиво.

Слід враховувати, що пиво - це психостимулятор , який дуже швидко викликає залежність. Спочатку підлітки п'ють один келих в день, потім два, три і т.д. А підліток, який випив за день 2 л пива, на наступний ранок не пам'ятає, що він робив протягом попереднього дня.

Постійне вживання пива веде до психічних поведінкових розладів. Підлітки стають більш розкутими, агресивними або навпаки занадто радісними. В результаті ми отримуємо небажані вагітності в ранньому віці у дівчаток, психози у хлопчиків і т.д.

Тому батькам потрібно бути якомога уважнішими до своїх дітей, звертати увагу на зміну в їх поведінці і вживати своєчасних заходів », - сказала лікар.

Наталія Біла зазначила, що за останні 5 років відсоток пивної інтоксикації серед підлітків зросла з 3% до 5%.

«У 2016 році лікування в диспансері пройшли 56 неповнолітніх, половина з них лікувалися від алкоголізму. За півроку 2017 року в нас уже лікувалися 34 людини. 60% з них страждають на пивний алкоголізм. На сьогодні в стаціонарі перебувають 18 підлітків, що пристрастилися до пива.

Найчастіше підлітки наслідують поведінку батьків, які щодня вживають пиво у них на очах. Буває, що самі батьки дозволяють дітям спробувати алкоголь в ранньому віці.

Тут потрібно враховувати, що пиво - це ворота в великий алкоголізм. Воно далеко не безневинно, як здається на перший погляд. Це не харчовий продукт. У ньому містяться консерванти та навіть антибіотики. Вживання пива завдає істотної шкоди здоров'ю дорослої людини, не кажучи вже про зростаючий організмі підлітка.