До літніх перевезень Укрзалізниця подовжила маршрут деяких поїздів до курортних міст.
Зокрема, з 1 червня поїзд №243/244 Івано-Франківськ-Шепетівка-Київ курсуватиме до Бердянська, а поїзд № 114/118 Чернівці-Хмельницький-Київ курсуватиме до Генічеська з 30 травня до 7 вересня.
Зокрема, поїзд № 243 курсуватиме з Івано-Франківська через Хмельницький до Бердянська з 1 червня по 1 вересня щоденно. Він відправлятиметься з Івано-Франківська, з Шепетівки відправлятиметься о 04:32, прибуватиме до Києва о 8:48 та до Бердянська о 00:40. Зворотно відправлення з Бердянська о 01:45, прибуття у Шепетівку 23:19.
Читайте також: Дізнайся, скільки відпочиватимемо: Вихідні та святкові дні в червні 2019 року
Поїзд № 114 Чернівці-Київ курсуватиме до Генічеська з 30 травня по 7 вересня щоденно, відправлення з Чернівців о 19:46, відправлення з Хмельницького 02:55 та до Генічеська о 00:30. Зворотно відправлення поїзда з Генічеська о 03:45, прибуття у Хмельницький о 13:45. Детальніше з розкладом руху цих поїздів можна ознайомитися за на сайті Укрзалізниці.
«Для подовження маршрутів поїздів нам довелося змінити їх графік руху — відтепер вони відправлятимуться в нічний час. Але компенсацією за це буде можливість подорожувати до місць відпочинку без пересадок, а нам — оптимально використовувати рухомий склад», — розповів директор департаменту організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Красноштан.
Читайте також: Як поїхати за кордон з дитиною без згоди одного з батьків: поради хмельничанам
За попередніми розрахунками, більш раціональне використання рухомого складу дозволить лише цими двома поїздами щоденно додатково перевозити 2 тис. пасажирів або понад 200 тис. осіб — за сезон літніх відпусток.