Зведений загін Хмельницьких поліцейських вирушив у зону проведення ООС (фото)

Сьогодні в Донецьку область вирушив зведений загін хмельницьких поліцейських, які замінять там своїх колег і впродовж двох місяців нестимуть службу з охорони публічного порядку в зоні ООС.

Кістяк загону склали бійці спецроти «Богдан», працівники управління патрульної поліції в Хмельницькій області та інших підрозділів ГУНП.

У зоні проведення ООС хмельницькі поліцейські допомагатимуть місцевим колегам забезпечувати публічний порядок та виконуватимуть інші завдання, поставлені керівництвом.

Провести бійців у тривале відрядження прийшли рідні, друзі та колеги.

— Впевнений, що наші хлопці та дівчата з честю та гідністю виконають свій професійний обов’язок і Хмельниччина вкотре пишатиметься ними, — сказав Вадим Матвійчук, заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області.

Нагадаємо, Хмельницькі правоохоронці затримали начальника управління протидії наркозлочинності