На Хмельниччині восьмирічний хлопчик травмував брата з пневматичної гвинтівки

Слідчі Славутського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за фактом травмування з пневматичної гвинтівки десятирічного хлопчика його восьмирічним братом.

Подія сталася  7 березня в одному з приватних домогосподарств села Рівки Славутського району. Двоє рідних братів гралися на подвір’ї свого дядька. Молодший восьмирічний хлопчик знайшов пневматичну гвинтівку і випадково вистрелив з неї у груди своєму старшому братові.

Дитину одразу госпіталізували до лікарні, де дістали кульку з тіла. Життю і здоров‘ю хлопчика нічого не загрожує.

Наразі за даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за  статтею 128 Кримінального кодексу України «Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження», проводиться