Слідчим відділом УСБУ у Хмельницькій області завершено досудове розслідування за підозрою двох громадян України у контрабандному ввезенні великих партій психотропних препаратів із однієї з країн Східної Азії.
У жовтні минулого року співробітники СБУ викрили групу мешканців Хмельницької області, які налагодили контрабандне ввезення на території країни наркотичних засобів через мережу міжнародних поштових відправлень. Наркотики ділки збували оптом та в роздріб на території регіону.
Правоохоронці затримали організатора наркобізнесу за місцем проживання.
У ході санкціонованих обшуків у зловмисників вилучено понад 3 кілограми амфетаміну, майже півкілограма психотропної речовини «Альфа ПВП», більш ніж 500 пігулок екстазі, 20 марок ЛСД, а також паспорти на підставних осіб, для отримання поштових відправлень. Орієнтовна вартість вилучених наркотиків за цінами чорного ринку становила понад півтора мільйона гривень.
За результатами досудового розслідування стосовно двох осіб, які організували канал контрабанди психотропів, до Хмельницького міськрайонного суду направлено обвинувальний акт за ч. 2 ст. 15 і ч. 3 ст. 305, ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 15 і ч. 3 ст. 307 КК України.