На Хмельниччині люди внаслідок зливи потрапили у полон води

16 червня внаслідок сильної зливи, що накрила Кам’янець-Подільський, вулиця Князів Коріатовичів неподалік автовокзалу виявилась частково затопленою. Як наслідок, у водяній пастці опинився рейсовий автобус “Калуш — Кам’янець-Подільський”, в якому перебувало 12 людей, серед яких троє дітей. Окрім того, посеред води були вимушені зупинитись і 8 легкових автомобілів з пасажирами. В одній із затоплених автівок перебувало двоє неповнолітніх дітей.

На допомогу постраждалим вирушили рятувальники міста, які відбуксирували із зони затоплення транспортні засоби, тим самим врятувавши пасажирів із водяної пастки.

Новини компаній
15:03, Сьогодні