Великий вибір новорічних красунь: На Хмельниччині розпочали підготовку до свят

Лісівники ДП «Славутське ЛГ» розпочали підготовку до новорічних свят і планують реалізувати близько 1,5 тис. новорічних ялинок. Всі деревця заготовляються на спеціальних площах – плантаціях новорічних ялинок.

Підприємство встановило доступні ціни для населення та підприємств на новорічні ялинки, тобто кожен спроможний придбати новорічну красуню за прийнятною ціною.

Новорічні ялинки можна буде придбати:

- на ялинковому базарі поблизу торгового павільйону «Лісовичок»

- біля центральної садиби ДП «Славутський лісгосп»

- на території садиб Голицького, Кривинського, Славутського, Хутірського та Жуківського лісництв.

Ціна ялинки з ПДВ: Оптова (від 100 шт.) Роздрібна

до 1 м 48,00 грн. 60,00 грн.

1,1-1,5 м 60,00 грн. 75,00 грн.

1,6-2,0 м 72,00 грн. 90,00 грн.

2,1-2,5 м 102,00 грн. 120,00 грн.

2,6-3,0 м 180,00 грн. 210,00 грн.

3,1-4,0 м 258,00 грн. 300,00 грн.

Для охорони зелених деревець від незаконного вирубування працівники державної лісової охорони спільно з працівниками правоохоронних органів ближче до свят будуть здійснювати цілодобові рейди, на дорогах і поблизу плантацій ялинок діятимуть тимчасові пости.

Всі новорічні ялинки маркуватимуть спеціальними уніфікованими засобами – самоклейними етикетками. Перевірка походження ялинки відбувається шляхом введення номера з уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, на сайті open.ukrforest.com. У випадку, якщо інформація на сайті відсутня, це може свідчити про сумнівне походження ялинки. Відповідно до законодавства України, за незаконне вирубування шпилькових дерев передбачено накладання штрафних санкцій в сумі від 520 грн. до 2350 грн.

Шановні громадяни! Не завдавайте шкоди шпильковим насадженням, не порушуйте законодавство та купуйте лише марковані новорічні ялинки!

ДП «Славутський лісгосп”.