Напередодні Дня пам’яті захисників України, голова облдержадміністрації Сергій Гамалій взяв участь у меморіальних заходах з вшанування пам’яті працівників поліції, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, в ім’я народу та вільної України.
На Хмельниччині вшанували пам’ять працівників поліції, що загинули під час виконання службових обов’язків
За 30 років незалежності країни 34 працівники поліції загинули при виконанні службових обов’язків. Робота працівника правоохоронних органів – робота з підвищеним рівнем небезпеки, а особливо у наш час, коли поліцейські несуть службу у зоні проведення АТО/ООС на сході держави, забезпечуючи там правопорядок і безпечний простір для наших громадян.
“Загинув при виконанні службових обов’язків – це говорить про сміливість людей, про справжніх патріотів, Героїв, які віддали найцінніше – своє життя за мир та спокій у країні,” – наголосив очільник області. Сергій Гамалій висловив слова подяки родинам загиблих й запевнив, що світлу пам’ять про їхніх синів та дочок наші громадяни берегтимуть завжди.
Хвилиною мовчання, покладанням квітів та залпом почесного салюту – так вшанували пам’ять загиблих поліціянтів. Їх мужність, самовідданість державі та роботі є прикладом для кожного пересічного громадянина.