Мабуть, не знайдеться хмельничанина, який хоч раз не був на Озерній. Цей сучасний, стильний та амбітний мікрорайон став поштовхом оновлення Хмельницького. Ще десять років тому важко було уявити, що околиця з кількома багатоповерхівками та пустирями перетвориться на окреме місто в межах міста.
Тут особливий простір. Новобудови виростають так швидко, що не встигаєш і оком змигнути. Здається, лише вчора на цьому місці був пустир - а сьогодні тут сучасний житловий комплекс із просторим двором і дитячим майданчиком.
Район наповнений молоддю. На вулицях чутно багато дитячого сміху, щасливих і веселих людей. Хоча, на жаль, є проблеми - паркінги тут завжди переповнені. І це, мабуть, єдина річ, що здатна зіпсувати настрій місцевим.
Та найбільше Озерна приваблює своєю атмосферою. Особливо вечорами, коли все місто ніби засинає, а тут тільки починається справжнє життя. Біля озера завжди людно: хтось вигулює собаку, хтось сидить на лавці з книгою, а хтось - просто спостерігає, як ліхтарі відбиваються у воді. Це маленьке місце сили, де можна сховатися від буденності.
А який стильний та сучасний Urban Street! Це цілий торговельний комплекс із магазинами, кав’ярнями та сучасною інфраструктурою. Тут буде і свій невеликий базар, і велика територія для прогулянок та розваг. Тому мешканцям навіть не потрібно виїжджати з Озерної - тут є все необхідне.
Так, є речі, які створюють невеликі незручності: школи переповнені, а садочки - на вагу золота. Проте кожен, хто хоча б раз побував на Озерній, розуміє - тут народжується новий Хмельницький. Сучасний, амбітний, молодий.