Хто може надсилати нам новини?

Абсолютно кожен, хто хоче поділитися з нами важливою подією, своєю проблемою (яку ми можемо вирішити), запропонувати героя для інтерв'ю або тему для спецпроекту. Ми завжди раді інформації, якою діляться з нами наші читачі, тим самим допомагаючи нам розвивати і покращувати наш сайт.

Що мені для цього потрібно?

Найчастіше нам надсилають новини очевидці подій, у яких під рукою тільки смартфон. Наприклад, якщо ви стали свідком ДТП в місті, ви можете зробити пару фото, описати ситуацію в парі пропозицій і відправити інформацію нам. Якщо ж вам зробили неякісний ремонт будинку, і ви обурені, то алгоритм дій у вас залишається той же: фотографуєте, описуєте ситуацію і надсилаєте 0382. А ми, як феї добра і справедливості, розбираємося з недбайливими підрядниками та іншими винними в цій справі.

Важливо, що ви можете писати 24/7 і не чекати слушного часу або офіційного початку робочого дня.

Якщо я не можу сфотографувати, що ж мені, залишитися без вашої допомоги?

Звичайно, ні. Якщо ви не можете сфотографувати, то при необхідності це можемо зробити ми. Наприклад, при наведеному вище прикладі з неякісним ремонтом, ми приїдемо і самі знімемо цю ганьбу на камеру. Так що не переживайте, головне - донесіть до нас інформацію.

На які ще теми я можу надсилати вам інформацію?

На найрізноманітніші: від прориву труби до стрибка з парашутом в 80 років.

Куди ж мені надсилати новина, скажіть нарешті!

Заходьте на наш сайт в розділ новини (ЦЕ ТУТ) і знаходите справа, над блоком реклами, навпроти напису «Новини Хмельницького», кнопочку «Повідомити новину». Сайт переведе вас на сторінку з заповнюваними полями, де ви зможете написати інформацію, прикріпити фото і навіть файл, вказати, при бажанні, своє ПІБ та контактні дані.

Ще один варіант - зайдіть в нашу групу в Facebook (СЮДИ) і напишіть нам в повідомлення. Це більш мобільний і швидкий спосіб. А також - Viber 067 363 48 43.

Ви підписуєте джерело інформації? А якщо я захочу залишитися анонімним?

Так, ми завжди підписуємо джерело інформації, для цього вам необхідно написати свої ім'я та прізвище в тексті, який нам надішлете.

Якщо ви захочете залишитися анонімним джерелом, ми не дамо ваших даних в матеріалі.

А якщо я вам набрешу, як ви про це дізнаєтеся?

Ми завжди перевіряємо інформацію у відповідних органів, так що, якщо ви нам набреше, ми просто не опублікуємо вашу новина.