Про сайт 0382.ua

Сайт міста Хмельницього 0382.ua з'явився в 2015 році в мережі міських сайтів CitySites. На нашому порталі є не тільки новини, але і афіша, довідник заходів, вакансії, оголошення, погода і багато іншого. Словом, це дійсно великий міський портал, на якому можна знайти все.

Про наші доходи

Наш сайт живе виключно за рахунок реклами в різних розділах порталу, а також за рахунок рекламних матеріалів, що публікуються під виглядом новин. Саме про це ми і хочемо розповісти і навчити вас відрізняти журналістські тексти від рекламних.

Як позначаються рекламні тексти

Новини, які не написані нашими журналістами та є рекламою, позначаються спеціальними плашками. Їх кілька: «новини компаній», «політичні новини», «прес-реліз», «промо», «партнерський матеріал», «міськрада інформує».

Якщо ж плашки не має, але новина відверто рекламна, то внизу тексту буде стояти рядок «Матеріал розміщений на платній основі».

Як позначаються журналістські тексти

Новини, інтерв'ю, спецпроекти, аналітика і так далі позначаються назвою категорії, в якій знаходиться новина («Товариство», «Події», «Спорт» і т.д.). Також є варіант таких плашок, як «Інфографіка», «Оновлюється», «Зараз» (коли подія відбувається в той час, як поставлена ​​новина), «Список адрес» та інші маркування журналістського тексту.

А якщо плашки немає, але новина відверто рекламна?

Бувають рідкісні випадки, коли рекламні матеріали публікуються без будь-яких маркувань. Це винятковий випадок. Перед цим такі тексти проходять жорсткий відбір у ряду керівників компанії і тільки після цього ставляться на сайт.

Чому так важливо відрізняти рекламні тексти від журналістських?

Інформація, яка публікується на нашому сайті, береться лише у перевірених джерел.

Рекламні матеріали ж написані часто копирайтерами замовників. У них можуть бути присутніми оціночні судження, зіпсовані факти і особисті думки.

Читаючи наш сайт обов'язково звертайте увагу на маркування матеріалів.