Як зареєструвати дитину в садок у Хмельницькому онлайн

Відтепер зареєструвати дитину у садочки Хмельницького батьки зможуть онлайн за допомогою системи електронного запису. Для цього потрібно лише перейти на сайт https://reg.isuo.org.1.

На сайті Електронної реєстрації в заклади дошкільної освіти обираємо із списку садочок у який Ви хочете записати дитину:

 Як зареєструвати дитину в садок у Хмельницькому онлайн, фото-1  Як зареєструвати дитину в садок у Хмельницькому онлайн, фото-2

Після ознайомлення з інформацією про садочок натискаємо «Подати заявку на вступ».

 Як зареєструвати дитину в садок у Хмельницькому онлайн, фото-3

Відкриється нова сторінка з полем для реєстрації, в якій потрібно ввести Логін, Пароль та Електронну пошту. Після цього на електрону пошту вам буде надіслане посилання для завершення реєстрації на сайті.

 Як зареєструвати дитину в садок у Хмельницькому онлайн, фото-4

Під час реєстрації дитини у садочок заповнюється інформація про дитину, серія та номер свідоцтва про народження, додається електронна копія свідоцтва про народження.

 Як зареєструвати дитину в садок у Хмельницькому онлайн, фото-5

Після цього вносяться дані про представника дитини, мати або батька.

На електронну пошту буде надіслано електронний лист, в якому заявці буде присвоєно унікальний номер в системі. Тепер батькам залишиться лише підтвердити внесені дані. Для цього необхідно протягом 10 днів надати документи (свідоцтво про народження дитини; документ, що підтверджує право на пільгу при зарахуванні дитини в дошкільний заклад) зручним для Вас способом:

Варіант 1. Звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі)та надати документи.

Варіант 2. Додати електронні копії документів до заяви на реєстрацію, відкривши заявку в розділі Мої заявки. Якщо документи не будуть надані протягом 10 днів, Ваша заявка буде відхилена.

 Як зареєструвати дитину в садок у Хмельницькому онлайн, фото-6  Як зареєструвати дитину в садок у Хмельницькому онлайн, фото-7

В продовж 10 календарних днів заявка буде розглянута відповідальною особою у відділі освіти або в закладі дошкільної освіти. Батьки будуть проінформовані про стан заявки за вказаною електронною поштою. Також про стан заявки можна дізнатися через смс-повідомлення. Для цього потрібно підключити відповідний сервіс, який до речі, є платним.

Як зазначають в управлінні освіти та науки міської ради, прийом дітей до садочків Хмельницького та запис до відповідної вікової групи здійснюється в порядку черговості електронного запису та відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України. Також прийом здійснюється на підставі заяви одного із батьків (або осіб, які їх замінюють) та надання наступних документів:

  • копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)
  • медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти
  • карта профілактичних щеплень.

Читайте також:Як оформити державну допомогу на дитину за 20 хвилин у Хмельницькому

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Хочете додати 0382.ua на головний екран і бути в курсі новин?