Ми продовжуємо шукати корисні поради та відповідати на актуальні запитання у рубриці «F.A.Q.». Сайт 0382.ua приготував для вас підбірку мобільних додатків, які будуть корисні кожному хмельничанину.

Смартфон та інтернет стали невід’ємною частиною життя майже кожної людини. А їхнє поєднання робить пошук інформації набагато швидшим, а будні комфортнішими. Тому ми пропонуємо вашій увазі список найцікавіших та найактуальніших мобільних додатків, які можуть стати у пригоді кожному хмельничанину.

EasyWay

а1

EasyWay — з допомогою цього додатку ви зможете прокласти оптимальний шлях по місту та спостерігати за громадським транспортом. За рухом тролейбусів Хмельницького можна це робити у реальному часі, так як у кожному з них встановлений GPS. Тут є також цікава інформація про все, що стосується руху громадського транспорту у нашому місті.

  • Посилання для Android.
  • Посилання для iOS.

Хмельницький City Guide

а2

Додаток «Сайту 0382.ua» дасть змогу не лише дізнаватися першими новини міста, а й жити в ритмі Хмельницького. Афіша міста, кафе, ресторани, кінотеатри, фотозвіти із життя міста — це ще далеко не все, що ви зможете тут знайти.

  • Посилання для Android.
  • Посилання для iOS.

Mister.Am

а3

Mister.Am — сервіс, який дозволяє замовити доставку їжі. Співпрацюють вони із місцевими ресторанами, кафе та піцеріями. Тому, якщо хочеться перекусити, а бажання виходити з домівки зовсім немає, можна скористатися даним додатком. За доставку, щоправда, доведеться платити окремо.

Хмельницький: Путівник

а4

Хмельницький: Путівник. Тут знаходиться основна інформація про наше місто. Перевага — цей путівник може працювати без інтернету. Для хмельничан — це можливість дізнатися щось нове, або запросити друзів з інших міст в гості.

CityTaxi

а5

CityTaxi — ще один транспортний додаток. Цього разу, для своєчасного виклику таксі. В ньому об’єднані кілька відомих служб у нашому місті. Також, виклик таксі за допомогою додатку дасть змогу отримати бонусні кошти на рахунок.

  • Посилання для Android.
  • Посилання для iOS.

Надіємося, що інформація була для Вас корисною і користування цими програмами зробить життя трішки комфортнішим.

Нагадаємо, що Ви також можете взяти участь у рубриці «F.A.Q.». Задавайти нам запитання, відповіді на які хочеться почути найбільше. Роз’яснення до найцікавіших та найактуальніших питань ми обов’язково будемо шукати та давати на них відповіді у наступних статтях.

Що Вас турбує або цікавить, розповідайте у коментарях та у розділі «Книга скарг та пропозицій міста».