Двохетапна імплантація включає певні поетапні дії. Перш ніж проводити операцію, необхідно пройти консультацію і здати необхідні аналізи, які призначить стоматолог.

Якщо вас цікавить протезування на імплантатах, то ознайомтесь з нашою пропозициєю.

Консультація, панорамні і 3д знімки і здача аналізів

Цей етап відіграє вирішальну роль. У цей час досліджується вид адентії (скільки зубів відсутня), визначається можливість проведення операції. За підсумками обстежень проводиться вибір способу протезування, визначаються тип, розміри, форма, конструкція імплантів.

Рентген-діагностика

Підготовка включає в себе усунення всіх тимчасових протипоказань до операції – лікування пошкоджених зубів, захворювань порожнини рота, та інших причин, які можуть перешкоджати процесу імплантації.

Хірургічне втручання

На цьому етапі проводиться препарування кісткового ложі для установки імплантів. Для цього в десні робиться надріз, проводиться її розшарування, формується місце для нового штучного кореня. Для цього використовуються спеціальні інструменти.

Потім отримане ложі встановлюється імплант, який захищається ввинчивающейся заглушкою. Це дозволяє убезпечити його від вростання тканин і попадання їжі. Після установки імплантату десна зашивається.

Процес приживлення імплантату

Для повного приживлення імпланта потрібно від 1,5 до 6 місяців. Якщо операція проводиться на нижній щелепі, досить буває 2-3 місяці, на верхній – до 6. Тривалість цього етапу залежить від фізіологічних особливостей людини. На період вживання тимчасово ставиться косметичний зуб.

Установка «формувача ясен»

Після імплантації зубів і приживлення імплантату десна знову розрізається і встановлюється «формувач десни». Він необхідний для того, щоб створити основу під штучний зуб. Тривалість його формування – 1-2 тижні.

Після видалення формувача, коли імплантат повністю прижився, ставиться абатмент. Він являє собою сполучну ланку між імплантом і протезом. Через тиждень можна приступати до протезування.

Останній етап: протезування

 

Лікар стоматолог-ортопед робить зліпки, виготовляє і встановлює коронку на імплантат. Основна мета цього етапу — встановлення зубного протеза. За принципом фіксації штучного зуба розрізняють знімні, комбіновані, умовно-знімні і незнімні протези. Виготовляються вони лікарем-ортопедом по зліпках. Коронка встановлюється на імплантат.