Компаній, які нині займаються клінінговою діяльністю у Львові, доволі багато. Одна з таких компаній - По дому. Її можна легко знайти за інтернет-адресою podomu.com/prybyralnytsia/. Кваліфіковані працівники цієї компанії виконають якісно роботу з прибирання у будинку або квартирі будь-якої складності.

Чому ми вирішили звернутися до цієї компанії?

У моїй родині люблять чистоту. До нас часто приходять гості. А коли вони приходять, то хочеться, щоб завжди все було чисто і прибрано у всій квартирі. А я та мій чоловік багато працюємо. У нас активний робочий графік і свій вільний час ми намагаємося присвятити один одному, а не домашньому прибиранню.

Щоб вирішити це питання, ми почали шукати в інтернеті компанію, яка б пропонувала послуги з прибирання. Звісно, подібних фірм чимало, але вже при першому погляді на їхній сайт, ставало зрозуміло, що довіряти їм не варто - вони використовували сумнівні хімічні засоби для прибирання, та й питання збереження цілісності всіх речей у домі залишалося відкритим.

Коли я натрапила на компанію По дому, яка пропонує прибирання Львів, мені сподобався їхній сайт. На ньому я знайшла чимало корисної для мене інформації. А саме - я дізналася, як відбувається прибирання кімнат, коридору, кухні, ванної кімнати, тобто що саме входить у пакет послуг. Окрім стандартного пакету послуг, клієнт може замовити додаткові.

Також на сайті є відгуки задоволених користувачів, зручний калькулятор, за допомогою якого можна самостійно розрахувати вартість послуг, обравши необхідну кількість кімнат, які треба прибрати. Обравши все це, ви зможете побачити і орієнтовний час, який знадобиться для виконання роботи, а також те, скільки клінерів вам буде потрібно.

Що обрали ми?

До приходу гостей на День народження доньки ми готувалися ретельно. Тому нам потрібно було прибрати:

  • 2 кімнати,

  • ванну,

  • кухню,

  • також потрібна була допомога з приготування їжі.

Звичайно, ми могли замовити щось і з ресторану, але вирішили одразу випробувати кілька послуг компанії. Прибирання кімнат, як і було обіцяно, тривало 3 години. При оформленні замовлення менеджер нас повідомила, що приготування їжі - це процедура індивідуальна, і тому час, який буде на це витрачений, важко визначити заздалегідь. Та всі справи у домогосподині з По дому вдалися на славу. Гості були задоволені. І ми теж. Тому, думаю, ще неодноразово ми звертатимемося до цієї компанії.