Анонімне лікування алкоголізму в Україні в даний момент здійснюється на законній підставі. Як і в будь-якому іншому приватному медичному закладі, надають платні послуги, центри лікування наркоманії і алкоголізму в Києві з готовністю йдуть назустріч пацієнту, який не бажає розповідати про причини звернення і подробиці лікування. Тут активно діє таке поняття, як «лікарська таємниця».

В медичному центрі доктора Кадирова практикують зняття абсинентного синдрому також на анонімних умовах.

Лікування хворих на алкоголізм анономно здійснюється на основі як словесних, так і письмових домовленостей з боку замовника та клініки безпосередньо. Ви можете оформити угоду про конфіденційність, як при укладанні договору на госпіталізацію в наркологічному стаціонарі, так і при виклику нарколога на будинок. Лікар приїде до вас із заздалегідь підготовленим угодою при необхідності.

Скільки коштують такі послуги? Однозначно на це питання відповісти досить складно. Кваліфіковані сертифіковані центри, як правило, включають вартість послуг з укладення угод про конфіденційність в основний прайс. Адже бажання зберегти в таємниці сам факт звернення в подібний заклад абсолютно нормально і зрозуміло. Саме тому виведення ціни на послуги забезпечення анонімності та конфіденційності лікування в окрему статтю витрат у більшості клінік не передбачено. У будь-якому випадку фактор анонімності в процесі лікування, якщо ж він не передбачений спочатку, повинен коштувати недорого.

Медичний центр доктора Кадириво за вашим бажанням надасть вам можливість абсолютно анонімного лікування жіночого і чоловічого алкоголізму. Кліника працює порівняно довгий час і вже маємо вагомий практичний досвід лікування алкоголіків. В кліниці застосовують власні методики і залучають до роботи тільки кращий медичний персонал!

Лкарі з готовністю вислухають всі ваші питання і призначать вам відповідний курс лікування в домашніх умовах, або в наркологічному центрі. Ми підходимо індивідуально до вирішення проблем кожного клієнта, і саме тому надаємо широкий спектр послуг з лікування залежностей різного роду, від виклику лікаря додому, до реабілітації в спеціалізованих установах.

Ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання і будемо вам надійним союзником у процесі боротьби з наркоманією! Ще більше корисної інформації ви знайдете на нашому сайті.