В останні роки інфраструктура Ірпеня активно розвивається, залучаючи в передмістя все більше жителів. Місцеві забудовники пропонують квартири в новобудовах різного рівня комфорту: від "економ"до "еліт". Тому кожен може знайти квадратні метри під свій бюджет. Ті, кому житло потрібно не терміново, можуть придбати його в розстрочку ще на стадії будівництва за більш вигідною ціною. Наприклад, місцевий забудовник «AiD Group» пропонує купити квартиру в Ірпіні у розстрочку до 5 років за вигідними умовами виплат. Щоб вибрати дійсно гідне житло, необхідно враховувати декілька нюансів, про які ми розповімо у статті.

На що звертати увагу, вибираючи новобудову?

  1. Репутацію забудовника. Перед вибором новобудови зберіть якомога більше інформації про забудовника: скільки років існує на ринку, скільки зданих об'єктів, відповідність заявленим термінам здачі будинків, відгуки про житло, чи своєчасно співробітники отримують заробітну плату. Дізнатися ці дані не складе труднощів, так як місто маленьке, всі все знають один про одного.
  2. Вартість квадратного метра. Побачивши рекламу з гранично низькою ціною на квартиру - не поспішайте її викуповувати. Дізнайтеся площу, поверховість, рівень комфорту і будівельний стан, в якому житло здається. Іноді простіше переплатити і отримати квартиру з усіма комунікаціями, стяжкою підлоги і штукатуркою стелі, ніж потім платити за ці послуги робітникам, купувати будматеріали, труби тощо. В фінансовому еквіваленті вийде дорожче, та ще й кіпа клопоту впаде на ваші плечі.
  3. Наявність установчих документів. Компанія повинна мати ліцензію, що підтверджує її права на будівництво будинку. А ще дозвіл на ведення будівельних робіт із зазначеними термінами завершення, проектну документацію.
  4. Тип договору. Забудовник може запропонувати різні види договору:
  • пайового будівництва (набирає чинності після правової експертизи та державної реєстрації);
  • купівлі-продажу (не передбачає факт державної реєстрації);
  • участі в кооперативному будівництві (перед підписанням договору варто проконсультуватися з юристом).

Кращу нерухомість в Київській області можна переглянути на цьому сайті, де представлене планування кожного будинку, його розташування на карті міста та детальний опис будівельних матеріалів, які використовував забудовник. Окрім того, можна зателефонувати менеджеру та уточнити всю інформацію по квартирі. Вибирайте новобудови Ірпеня у надійних забудовників — насолоджуйтеся комфортним житлом у екологічно чистому районі!