Як відзначають експерти, на вітчизняному ринку нерухомості проглядається бажання купити квартиру в новобудові у Львові з метою вирішення завжди актуального житлового питання. Ще кілька десятиліть тому квартири вторинного ринку вважалися більш затребуваними. Однак пріоритети користувачів змінюються. Сьогодні їм цікавіші новобудови від забудовника Львова і це цілком обгрунтовано. Насправді, закони ринку досить прості. Якщо споживачі продукту, послуг або нерухомості вибирають цей варіант, то він має певні переваги перед усіма іншими. Безумовно, ними володіє і нова квартира у Львові з сайту http://dim24.com.ua/uk/lvovuk/ первиної нерухомості, яка може купуватися на різних стадіях загального будівництва.

Чому ми звернули увагу саме на цей нюанс? Справа в тому, що він грає важливу роль при прийнятті рішення. Якщо наш співвітчизник приймає рішення про те, щоб купити квартиру від забудовника у Львові на ранній фазі зведення житла, то він може об'єктивно розраховувати на серйозну фінансову економію. Припустимо, що квартира в новобудові здобувається для дітей, які ще не закінчили школу. В цьому випадку, дійсно, «гріх не скористатися» можливістю економії. Адже вона може бути від однієї третини до половини ринкової вартості житла. Разом з цим, багато хто розглядає квартири від забудовника Львова, як ефективний інвестиційний інструмент. Подібне вкладення тимчасово вільних коштів набагато менш ризиковане, ніж депозити. Зростання цін на нерухомість вище інфляції в країні. Власник такого активу зуміє надійно зберегти кошти і ефективно примножити їх.

У тому випадку, якщо було прийнято об'єктивно-розумне рішення купити квартиру в новобудові у Львові вже при здачі будинку в експлуатацію, користувач не матиме надто великих фінансових переваг. Житло на вторинному ринку оцінюється приблизно за такою ж вартістю. Є варіанти дешевше, є дорожче. Це вже залежить від нюансів конкретної квартири. Однак тут вже проглядаються інші переваги, які квартири в новобудовах дають своїм власникам.

В першу чергу, дуже важливим є питання новизни всіх комунікацій. Знаючи про те, в якому непривабливому стані сьогодні перебуває вітчизняний житловий фонд вторинного ринку, зрозумілі всі переваги нових квартир. Крім того, сьогодні можна купити новобудову у нас http://dim24.com.ua/ на порталі без внутрішніх стін. Це дуже зручно і дозволяє реалізувати свої дизайнерські задумки. Поряд з цим, необхідно зазначити, що всі нові будинки зводяться за інноваційними будівельними технологіями і передбачають використання якісних і естетично привабливих матеріалів.