Вести здоровий спосіб життя – не лише актуально, а і правильно! Варто багато рухатись, бути на свіжому повітрі, і звичайно відпочивати. Для цього варто обладнати правильне спальне місце. І гарне рішення – це придбати якісний матрац. Із ним ви одразу відчуєте різницю. Кожного ранку ви будете почувати себе відпочилою та щасливою людиною. До того ж, після здорового сну покращиться ваш зовнішній вигляд. Ваша шкіра стане більш гладкою та матиме свіжий колір.

Здоровим сном може забезпечити правильно обраний матрац vegas. Але, звертаючи увагу на вибір запропонований сучасним ринком, можна розгубитися. І це зрозуміло, адже асортимент дійсно вражає. І потрібно правильно обрати матрац, який не принесе шкоду, а допоможе вам виспатись та покращити стан здоров’я.

Варто розуміти відмінності у основних видах матраців. Вони бувають:

· Беспружинними;

· Пружинними;

· Для новонароджених.

Беспружинні матраци мають ряд переваг. Серед них – комфортний сон, рекомендації ортопедів, довгий термін служби. Але є і слабкі сторони, такі як поглиблення від тіла за час використання, запах гуми, підвищена жорсткість. Даний вид прекрасно буде підходити для людей повної комплекції із великою вагою, для тих, кого хвилюють болі у хребті, для людей із порушеним кровообігом, дітям.

Пружінні матраци – це варіант, який обирають частіше за все. Чим вони відрізняються, то це наявністю пружин. Вони бувають із залежним і незалежним блоком пружин. Пружинні матраци із залежним блоком більш доступні за ціною, мають різний ступень жорсткості, легкість у догляді. Недоліки такого виду – не досить тривалий строк служби, жорсткі краї, можливість скрипу при сні. Даний вид матрацу прекрасно підходить для використання на дачі та для людей, яких не хвилюють болі у спині.

Матраци пружинні із незалежним блоком комфотні, безшумні, мають гарні ортопедичні властивості. Але із ними варто бути обережним. Бо такий вид матрацу легко пошкодити, до того ж їх не зручно перевозити. Всередині накопичується пил. Що стосується такого виду як матраци для новонароджених, то вони повинні мати необхідний рівень жорсткості, гігієнічність, ортопедичні властивості, розміри, екологічний наповнювач. Чохол та наматрацник також мають відповідати критеріям якості. Матраци для немовлят мають відрізнятися і гарної повітропроникністю. Це дуже важливо враховувати, адже у немовлят все має бути лише натуральне та найкраще.