Популярність придбання вживаних авто з за кордону серед українців зростає. Це пояснюється тим, що іноземні транспортні засоби мають значно кращий технічний стан ніж авто з таким пробігом, які експлуатувались на вітчизняних дорогах. Компанія HOT-CAR пропонує послуги щодо підбору, придбання та доставки вживаних закордонних автомобілів. Авто, що пропонує компанія, мають мінімальний пробіг, в них відсутні серйозні дефекти.

Всіх водіїв, що планують придбати іноземні вживані автомобілі, хвилює питання процедури розмитнення транспортних засобів. Адже експлуатація автомобілів з пробігом з Америки та європейських країн на єврономерах створює багато проблем. В питанні розмитнення авто спеціалісти компанії HOT-CAR володіють великим досвідом. Компанія допомагає своїм клієнтам в розмитненні автомобілів. При цьому вдається заощадити час та кошти клієнта.

Слід мати на увазі, що розмитнення вживаних транспортних засобів з європейських країн та Сполучених штатів Америки, які не відповідають вимогам екостандартів Євро 4 та Євро 5, здійснити неможливо.

Компанія HOT-CAR надає послуги по розмитненню автомобілів, які задовольняють вимоги екостандартів. Спеціалісти компанії готують необхідний пакет документів та сприяють проходженню сертифікації транспортних засобів євро 4 та євро 5, вирішують питання, що виникають на митниці.

З серпня 2016 року згідно з законом № 3251 при розмитненні вживаних авто, що відповідають стандартам євро 5 застосовується пільговий тариф. Ця норма діє до кінця грудня 2018 року.Для електромобілів законом, що набрав чинності з січня 2018 року, скасовано стягнення ввізного мита, акцизного збору та ПДВ.

Вартість звичайного розмитнення залежить від ціни придбання автомобіля. Необхідно сплатити ввізне мито, що складає 5 – 7% вартості транспортного засобу, який був придбаний в Євросоюзі та 10% ціни авто будь – яких інших країн.

На розмір акцизного збору впливає марка та рік випуску автомобіля, об’єм двигуна та паливо, на якому він працює.

Розмір податку на додану вартість (ПДВ) дорівнює 20% вартості авто.

Оскільки на вартість розмитнення впливають різні фактори, провести процедуру з мінімальними витратами допоможуть професіонали. Спеціалісти компанії HOT-CAR, завдяки великому досвіду та професіоналізму, допомагають клієнтам не витрачати зайві кошти на розмитнення автомобілів.