Вибір лабораторії для здачі матеріалу для медичних аналізів рано чи пізно належить всім. Вже пройшли ті часи, коли люди змушені були стояти в чергах у поліклініці з раннього ранку, щоб здати кров або сечу. Зараз все можна здати без поспіху і без товкучки в будь-якій приватній лабораторії. Природно, за це доведеться заплатити. Тому і хочеться вибрати гідну установу, яка надасть якісні послуги за розумні гроші.

Якщо ви бажаєте знайти надійну медичну лабораторію, то рекомендуємо вам прочитати сінево вiдгуки.

По можливості краще заздалегідь пройтися по медичних установах, що надають послуги забору і дослідження біологічного матеріалу. Так можна на власні очі переконатися в якості послуг і рівні обслуговування.

В першу чергу, потрібно запитати, чи є у лабораторії сучасне, якісне обладнання, наскільки автоматизована система дослідження і є комп'ютерна система інформації. Весь матеріал, що забирається у пацієнта повинен за сучасними вимогами проходити маркування способом баркодування. Це є своєрідною гарантією того, що клієнту віддадуть результати дослідження саме його аналізів і не переплутають їх ні з чиїми іншими. Ці питання в першу чергу варто задати адміністратору лабораторії. Якщо співробітник прямо і чесно відповідає на них, не намагаючись ухилитися, значить варто розглянути цю установу, як потенційний вибір. Якщо є ознаки брехні у відповідях працівника, то варто пошукати інше місце.

Ще один важливий момент – в якому стані знаходиться процедурний кабінет і як саме здійснюється забір матеріалу. Сучасна лабораторія здійснює цю процедуру вакуумним способом. Навіть для загального аналізу крові не повинні брати у людини кров з пальця. Пробірка вакуумна гарантує мінімальний ризик зараження і самого пацієнта, і медичних працівників. До того ж кров у вакуумній пробірці зберігається за всіма правилами, що гарантує точність результату.

Також важливо, що входить до переліку додаткових послуг, які може запропонувати лабораторія. Наприклад, для працюючих днем людей дуже зручно, якщо установа приймає людей не тільки вдень, але і ввечері, а також під час офіційних вихідних. Бажано, щоб можна було отримати повторно результати дослідженні, якщо виникає така необхідність. Також бажано отримувати роздруківки з результатами аналізів по електронній пошті або в іншому зручному вигляді, які рятують клієнта від необхідності спеціально приїжджати за ними в лабораторію.