Медична лабораторія, це лабораторія, в якій проводяться аналізи клінічних зразків з метою отримання інформації про стан здоров'я пацієнта, що стосується діагностики, лікування і профілактики захворювань. Від коректності досліджень залежить точність діагноза і, відповідно, результативність лікування. Якщо у вас виникла необхідність в лабораторних дослідженнях, рекомендуємо відвідати медичну лабораторію «Сінево» у Львові. Лабораторія Сінево є підрозділом європейського холдингу «Medicover», яка має філії в сорока країнах світу.

Переваги лабораторії

Можна назвати декілька причин, з яких клієнти звертаються саме у компанію Сінево. Основні з них:

  • Результативність і точність діагностування. Достовірність результатів має першорядне значення для здоров'я і безпеки пацієнтів, які покладаються на послуги тестування, що надаються лабораторією.
  • «Синево», об'єднана системою програм і комп'ютерів, що дозволяє обмінюватися даними про пацієнтів, запитами на тестування і результатами досліджень. Ця система, дозволяє відстежувати історію окремих пацієнтів або зразків і гарантує кращу якість результатів, а також може роздруковувати копії результатів для перевірки карт пацієнтів.
  • Медична лабораторія використовує внутрішній контроль і стандарти, які, разом з щоденними статистичними діаграмами забезпечують точність результатів. Усі сумнівні, ненормальні результати перевіряються для підтвердження.
  • Фахівці лабораторії є висококваліфікованим персоналом, які допомагають лікарям визначити найкраще лікування для пацієнта.

В лабораторіх проводиться багато різних видів досліджень. Основні з них:

1. Біохімічні та імунологічні дослідження;

2. Аналіз крові;

3. Цитологічні обстеження;

4. Діагностика інфекційних захворювань.

Медична лабораторія Сінево - це клінічна лабораторія з повним спектром послуг, що надає лікареві найвищу якість результатів і широкий спектр клінічних лабораторних тестів, проведених експертами в різних областях. Фахівці виконують широкий спектр лабораторних випробувань і процедур, які грають життєво важливу роль в діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань. Завдяки високій якості, індивідуальним обслуговуванням і увазі, а також конкурентоспроможними тарифами ми є лідером у своїй галузі. Для консультації зв'яжіться по контактним телефонам або залиште повідомлення на сайті. Ми завжди готові надати допомогу!