Новий Volvo V60 Cross Country надійшов у продаж і зараз, кожен шанувальник, даної марки автомобіля, зможе оформити покупку в дилерському центрі за адресою: м Харків, вулиця Сидора Ковпака 22. Дилерській центр Volvo Car в Харкові пропонує ознайомитися ближче з модельним рядом, компанії виробника Volvo, а зокрема з новою моделлю, універсалу: Volvo V60 Cross Country. Позашляховик - універсал, становить конкуренцію таким маркам як: Audi A4 Allroad і Volkswagen Passat Alltrack, новий V60 Cross Country є останнім в довгій низці моделей.

Особливості:

  • V60 Cross Country оснащений 2-літровим турбодизельним двигуном Volvo D4 потужністю 187 к.с. і обертовим моментом 400 Нм. Компанія Volvo заявляє, що економія палива і викиди CO2 мають відмінні показники.

  • Кросовер отримав кілька штрихів в стилі 4x4, найбільш значним з яких є збільшення висоти ходу на 60 мм. Є переглянута вставка передньої решітки, яка імітує більший V90 Cross Country, додаткова пластикове облицювання кузова вирівнює нижні краї бамперів і порогів, а подовжувачі колісних арок завершують зовнішній вигляд.

  • Більш вражаючий вид, в значній мірі ідентичний увазі всередині. Це означає, що є безшумна приладова панель з портретно-орієнтованої дев'ятидюймовоі сенсорної інформаційно-розважальною системою зі стандартною навігацією, настроюванням об'ємного звуку з 10 динаміками, двозонним клімат-контролем і функцією цілодобового придорожнього руху Volvo On Call. Ззаду обсяг багажника становить 529 літрів.

Щоб допомогти V60 Cross Country справитися з більш трудно доступною дорогою в порівнянні зі стандартним V60, автомобіль оснащен повним приводом в стандартній комплектації. Більш спеціалізовані позашляхові технології, такі як: управління спуском на пагорбах, особливий режим бездоріжжя в селекторному режимі, також входять в стандартну комплектацію кожної версії. Всі версії оснащені системою Volvo Safety City, яка може виявляти пішоходів, велосипедистів та великих тварин, так і новим засобом запобігання зустрічних зіткнень, яке може виявити неминучі аварії з іншими транспортними засобами, задіяти гальма і підготувати автомобіль до удару, а також напівавтономним помічником пілота . Система, яка поєднує в собі адаптивний круїз-контроль з допомогою рульового управління на дорогах в стилі автомагістралей. Особенності і функціональні можливості автомобіля вражають! Ви зацікавлені в покупці, відвідайте автоцентр Volvo Car в Харкові прямо зараз!