Картинки по запросу Міжнародні вантажоперевезення від компанії «Транс-Атлас»

Компанія «Транс-Атлас» була заснована більше десяти років тому, з однієї простої філософією: наші вантажовідправники заслуговують найвищого рівня обслуговування і надійності, грунтуючись на увазі до деталей і знання унікальних потреб і обставин нашого клієнта. З огляду на цю філософію, ми пишаємося тим, що задовольняємо потреби клієнтів в доставці і логістиці по Україні і всьому світу. Компанія гарантує якісні перевезення з використанням власного автопарку який складається з 250 автомобілів різної вантажопідйомності. Ми надаємо транспортні послуги з усіх аспектів доставки, оптимізовані для бізнес - потреб наших клієнтів. До них відносяться будь-які види вантажів, незалежно від габаритів і особливостей, на відповідному рівні дотримання логістичних і митних процедур.

 

Що пропонує компанія:

·         Послуги міжнародних перевезень;

·         Вантажоперевезення по Україні;

·         Перевезення негабаритних, небезпечних вантажів;

·         Рефрижераторні перевезення;

Давайте розглянемо переваги компанії:

Забезпечення безперебійної доставки вантажів за допомогою ряду міжнародних рішень з експедирування вантажів.

Професіоналізм. Вибираючи компанію «Транс-Атлас», ви можете бути впевнені, що у персоналу є великий досвід транспортування вантажів безпечним і своєчасним способом. Фахівці завжди готові надати консультацію і допомогу по всьому процесу доставки вантажів.

Економія. Вибір професійної транспортної компанії заощадить вам кошти, за рахунок того, що вам не потрібно турбуватися про додаткові витрати, ремонті та інших витратах, під час пересування.

Надійність. Завдяки розробленим маршрутам, і точному контролю GPS навігації, ви завжди будете знати, де знаходиться вантаж. Фахівці надають послуги з супроводу вантажу в будь-яку точку світу.

Конкурентоспроможні ціни. Гнучка цінова політика з наданням знижок, дозволить істотно заощадити бюджет. На сайті можна зробити попередній розрахунок вартості перевезення, заповнивши форму і залишивши контактні дані для зв'язку. Залежно від бюджету ви можете вибирати з безлічі варіантів перевезення різними видами транспорту.

Наші надійні транспортні послуги забезпечують скорочення термінів поставки, забезпечуючи безпеку і надійність, необхідні для сучасного бізнесу.

Скористайтеся перевагами компанії «Транс-Атлас» прямо зараз. Отримайте доступ до конкурентоспроможної глобальної транспортної мережі і використовуйте нові рішення для оптимізації ланцюжка поставок і підвищення ефективності, точності та економії витрат. Вас чекає: високий рівень сервісу, і вигідні умови співпраці!