Класичний стиль поєднує в собі елегантність і зручність. Тому, проектуючи інтер'єр приміщення в класичному стилі, потрібно відразу визначитися, що саме ви хочете отримати: скромність і стриманість або дорожнечу і шик. Важливо знати, що навіть сама скромна класична кухня не терпить дешевизни. Всі матеріали, меблі, оздоблення, аксесуари повинні бути з натуральних, дорогих і якісних матеріалів, які пропонує салон Інтеріо Сторі.

Побутова техніка на класичній кухні

Побутова техніка повинна бути захована за фасадами, інакше вона порушить стиль інтер'єру і буде виглядати недоречно на тлі вишуканою, дорогих меблів.

Якщо ви хочете ознайомитися з можливими варіантами виготовлення кухні, перегляньте нашу галерею http://kitchen.interiostory.com.ua/gallery/.

Освітлення кухні

Освітлення кухні повинно бути досить яскравим. Необхідно заздалегідь продумати, яким чином буде освітлюватися приміщення. Для створення затишної атмосфери можна використовувати гарну люстру і велика кількість додаткових підсвічувань, щоб ні один куток не залишався в темряві, і ні один декоративний елемент не залишився непоміченим і неоціненим допитливим поглядом господарів або гостей.

У нас ви можете замовити виготовлення кухні з різних матеріалів http://kitchen.interiostory.com.ua/kyhni-za-materialamy/.

Краса повинна поєднуватися з функціональністю. Тому, меблі повинна бути розставлені таким чином, щоб в кухні було досить просторо. Якщо місця недостатньо, то кухню можна з'єднати з вітальні.

Вибираючи колірну палітру для оформлення приміщення, потрібно віддати перевагу теплим світлим відтінкам. Неприпустимо використання холодних тонів або металевого блиску. М'які, приємні відтінки повинні лідирувати в колірній палітрі. Стіни, підлога і стеля мають бути світлим, ненав'язливим фоном для більш темною меблів і аксесуарів. Підлога повинна бути паркетним або кам'яною, стеля – білим, оздоблена ліпниною або ненав'язливим малюнком, стіни – однотонні бежеві, світло-жовті.