Де пройти ефективне лікування наркоманії в Харкові?

Наркоманія - сучасна біда людства, в залежність до якої з кожним роком потрапляє все більше людей, переважно молодь. Нерідко батьки і близькі наркомана виявляються неготовими до вирішення проблеми і не знають, як діяти в подібній ситуації.

Ще не так давно проблема була нерозв'язною - наркозалежного поміщали в стаціонар наркологічного диспансеру, де його виводили зі стану ломки і відправляли додому. Практика показала - це тимчасове поліпшення стану ніяк не пов'язане з повним лікуванням. Колишній пацієнт практично відразу брався за старе.

Сьогодні на допомогу рідним наркозалежного приходять фахівці «Сім доріг». Це реабілітаційний центр в Харкові, що пропонує дієве лікування, що забезпечує високу результативність. Терапія грунтується на зарубіжній практиці, адаптованої до місцевих умов, тут впроваджуються нові програми і методики, що закріплюють досягнуті успіхи.

Де лікують від наркотиків в Харкові

Прекрасні умови для всіх пацієнтів

Ефективне лікування в Харкові в реабілітаційному центрі - це не тільки використання сучасного обладнання та дієвих методик, а й забезпечення пацієнтів комфортними умовами перебування:

  • гарантована анонімність;

  • кімнати зі зручностями;

  • щадний режим;

  • повноцінний раціон.

Персонал піклується про дозвілля своїх підопічних, пропонуючи відвідати різні заходи - оздоровчі та позитивно впливають на психоемоційний стан.

За 12 кроків до здоров'я

Ще недавно лікування наркотичної залежності полягало у виведенні наркозалежного з ломки очисними процедурами. Цього цілком достатньо, щоб поліпшити фізичний стан пацієнта, але не дозволяє позбавити його від психологічної залежності.

Наркологічний центр «Сім доріг» пропонує комплексну терапію, основою якої є програма Міннесота «12 кроків». Ця система вже тривалий час доводить свою ефективність за кордоном, а в адаптованому варіанті і в українських медичних установах.

12 кроків до одужання починаються, коли пацієнт надходить в центр. Проводиться обстеження і призначається детоксикація. Програма закінчується поверненням до звичної, нормального життя. Фахівці реабілітаційного центру в Харкові приділяють належну увагу кожному етапу, не пропускаючи важливі аспекти.

Програма включає наступні заходи:

  • повноцінну діагностику;

  • вихід з ломки - абстинентний синдром - зворотний бік прийому наркотиків, стан відміни супроводжується фізичним нездужанням, це очікувана реакція організму, що вимагає чергову порцію наркотичної речовини; фахівці призначають детоксикаційні процедури, які очищають, відновлюють водно-сольовий баланс, усувають негативні прояви;

  • відновна терапія - прийом наркотиків негативно відбивається на всіх системах організму, і в більшості випадків вони потребують підтримки;

  • надання психологічної допомоги - пацієнт відвідує індивідуальні та групові консультації психолога, тренінги співзалежних; у клініці практикують сімейні заняття, що дозволяють наркозалежному поліпшити відносини з рідними;

  • соціально-адаптаційну програму - важливо не тільки вилікувати пацієнта, а й допомогти йому повернутися до здорового життя, в центрі проводять заняття з профорієнтації, також існують групи за інтересами.

Життя 30% пацієнтів, які пройшли лікування наркоманії в Харкові у реабілітаційному центрі «Сім доріг», кардинально змінилося. Вони повністю позбулися згубної пристрасті і почали нове життя, в якій немає місця наркотикам. Отримати додаткову інформацію щодо умов проживання, вартості та методів лікування наркоманії у центрі «Сім доріг» можна, перейшовши безпосередньо на сайт https://sevenroads.org.ua .