Західна Україна не перестає радувати своїми визначними пам'ятками. В Україні багато пам'яток, які варті вашої уваги і часу. Щоб побачити цікаві пам'ятки історії не обов'язково їхати кудись за кордон. Можна відправитися в цікаву і корисну подорож на Захід України.

Найпоширенішим туристичним місцем прийнято вважати Львів і область, проте, смію зауважити, що інші міста заслуговують не меншої уваги.

Трохи пошукавши інформацію про містах Західної України було прийнято рішення відвідати таке місто, як Хмельницький. Місто обрано і можна планувати невелику подорож.

Для початку планів на подорож необхідно було визначитися де жити на час поїздки, і вибрати яким видом транспорту можна дістатися: поїзд, автобус або автомобіль.

Самим цікавим і бюджетним варіантом житла завжди була оренда нерухомості в Хмельницькому. Вибрати варіант одно, двох або трьох-кімнатної квартири, залежно від кількості мандрівників, зовсім не складно. Головне трохи часу і завзятості для викликів варіантів. А варіанти є завжди! Наприклад, оренда квартири подобово у Хмельницькому. Ви завжди можете заздалегідь забронювати квартиру подобово з допомогою сайта DOBA.ua.

З Києва є проходять багато поїздів через Хмельницький і це в принципі один із зручних і комфортних варіантів дороги. Адже можна вибрати ранковий поїзд з прибуттям в 10-11 ранку і вже весь цей день гуляти. А можна вибрати і варіант вечірнього відправлення в 4-5 вечора з прибуття у Хмельницький о 10 або 12 ночі. Вечірній варіант хороший тим, що можна відпочити ніч від дороги і вранці, зі свіжими силами вивчати пам'ятками. Але мінус в тому, що вам доведеться на 1 ніч більше орендувати житло. Це, звичайно, вже вирішувати кожному індивідуально, що кому прийнятно.

Однак, якщо ви хочете більше подивитися по дорозі, і побувати не тільки у самому місті, але й відвідати визначні пам'ятки в околицях міста, тоді поїзд не кращий варіант.