Несправність ноутбука- це не приємна обставина, особливо в сучасному світі, коли все підв’язано до використовування персональних комп’ютерів та ноутбуків. Коли ви зіткнулись з несправністю свого ноутбука, питання його швидкого ремонту становиться на перший план. Звернувшись до СЦ Notebookcenter за посиланням https://notebookcenter.com.ua/chto-delat-esli-ne-rabotaet-klaviatura-noutbuka/, ви можете розраховувати, що професійні майстри сервісного центру швидко виявлять причину несправності та якісно усунуть її. 

Які поломки ноутбуків трапляються найчастіше?

1.   Поломка матриці ноутбуку. Така несправність трапляється дуже часто і її причиною є неакуратне користування ноутбуком. Матриця може розбитись, коли ви закрили кришку ноутбуку та не прибрали олівець або інший предмет с клавіатури. Також ця поломка може трапитись, якщо ви упустили ноутбук, та він отримав механічний удар по екрану. Якщо ви не бачите пошкоджень на екрані, але при цьому зображення відсутнє, швидше за все, згоріла матриця ноутбуку або її лампа підсвічування. Також ця ситуація може трапитись при поломці шлейфа матриці.

2.   Поломка клавіатури. Така поломка може бути спровокована потраплянням на клавіатуру рідини. Якщо ви вилили солодкий чай, ремонт клавіатури неминучий. Також перед вами може з’явитись необхідність ремонту клавіатури, коли зламались кнопки. У цьому випадку вам може знадобитись повна заміна клавіатури, або її часткова заміна.

3.   Поломка корпусу. Якщо ви часто використовуєте свій ноутбук, та постійно його носите з собою, з часом ви можете замітити, що петлі зносились, та не фіксують кришку. Також вам може знадобиться заміна корпусу, якщо ви упустили ноутбук та розбили його. Повністю корпус змінюють дуже рідко, частіше замінюють деталь, яка це потребує.

4.   Поломка жорсткого диску ноутбуку. Зазвичай, після сильного удару по ноутбуку, вінчестер виходить зі строю. Ремонт його можливий в рідких випадках і найчастіше при таких поломках, необхідне новий жорсткий диск.

5.   Чистка ноутбуку. Якщо ваш ноутбук працює не так швидко, як раніше, дуже гріється та видає нехарактерні звуки, швидше всього вам потрібна чистка системи охолодження від пилу. Таке обслуговування ми рекомендуємо проводити декілька разів у рік, щоб ваш ноутбук працював правильно та без збоїв.

6.   Поломка материнської плати. Такий ремонт найдорожчий. Якщо ви бажаєте заощадити, ви можете не повністю замінити материнську плату, а тільки її згорівши чипи.

У будь-якому випадку, щоб зробити якісний ремонт, в першу чергу треба зробити якісну діагностику.

Що потрібно зробити в першу чергу, коли ви виявили, що ваш ноутбук працює якось не так?

1.   Вимкніть його з мережі

2.   Зверніться до професійних майстрів.

Дотримуючись цих двох правил, ви зможете не тільки швидко та якісно усунути поломку свого ноутбуку, та ще і заощадити кошти. Якщо ваш ноутбук поламався, зверніться до сервісного центру Notebookcenter- тут вам якісно проведуть ремонт техніки по самих вигідних тарифам. Дзвоніть по номеру 097-744-88-66 та отримуйте професійну консультацію досвідчених спеціалістів.