Хороші кросівки вам просто необхідні, якщо ви плануєте бігати вранці, займатися спортивною ходьбою або просто ведете активний спосіб життя. Сьогодні купити найк аир макс у Хмельницькому буде правильним рішенням в цьому випадку. Але перш буде незайвим познайомитися з деякими основними ознаками якісних кросівок. Ці нехитрі поради допоможуть Вам зробити правильний вибір саме тих кросівок, які дозволять Вам постійно перебувати в зоні комфорту і плідно займатися улюбленим видом спорту.

Ознака перша, якаий відрізняє будь-які фірмові кросівки Nike - вони завжди легкі, шви покладені рівномірно і акуратно, клей ніде не виступає. У задній частині кросівок повинен розташовуватися жорсткий задник, незламний всередину. При цьому його верхній край повинен бути м'яким і обов'язково прошитим двома доріжками. Головна якість в шкарпетці - пружність. Для того щоб це перевірити, досить натиснути пальцем на передню частину. Якщо вм'ятина досить швидко набуває первинної форми, значить, носку кросівок притаманні хороші еластичні властивості. На зовнішній кромці добротних кросівок nike air force є дуті валики, яким належить охороняти ваші щиколотки від травм і натирання. У магазині http://nikeairmax.kiev.ua/g8314966-krossovki-nike-air є широкий асортимент кросівок Nike, які максимально відповідають всім вищевказаним вимогам.

Крім того, якісні кросівки nike air force обов'язково забезпечені знімною, а не приклеєною до підошви устілкою, яку можна легко дістати і швидко просушити. Що стосується якісної підошви, то вона являє собою складну конструкцію, щось на зразок багатошарового бутерброда. Кожному з шарів такої підошви належить справитися з певним технологічним завданням (іноді шари розрізняються кольором). У деяких моделях виробник постарався максимально полегшити підошву, виконавши її у вигляді своєрідної гратчастої конструкції. Одним з основних вимог, які пред'являються до спортивного взуття любителями піших прогулянок, є його здатність до затримки вологи. Запобіганню промокання сприяє правильно розташована шнурівка і за особливою технологією вшитий язичок.