Для того щоб ваші кросівки або кеди прослужили вам максимально довго і завжди радували своїми відмінними експлуатаційними характеристиками, за ними потрібен правильний догляд. Інструкція по догляду за спортивним взуттям надзвичайно проста, але її дотримання дозволить досягти відмінних результатів. Нові кеди вансы або кросівки рекомендується ретельно обробити одним із спеціальних захисних спреїв до тих пір, поки, досить зволожена поверхня матеріалу не перестане вбирати засіб. Потім слід ретельно натерти взуття за допомогою м'якої сухої губки.

Очищати кросівки від бруду слід виключно за допомогою сухої щітки. Мийка здійснюється вручну теплою водою із застосуванням спеціальних засобів, що очищають, куплених в спортивних магазинах. Подальша сушка кросівок можлива тільки при кімнатній температурі, оскільки різкі температурні перепади можуть викликати деформацію поверхні. Не рекомендується користуватися вологим або мокрим взуттям, це може стати причиною пошкодження і деформації кросівок. Якщо ви займаєтеся спортом професійно або робите щоденні ранкові пробіжки, то від сильно зношеного взуття краще позбутися, навіть якщо воно повністю ще не втратило своєї зовнішньої декоративності. При цьому від його амортизуючих і стабілізуючих властивостей вже мало що залишилося. Дивіться більше на http://webmoda.com.ua/catalog/nike, якщо ви хочете підібрати брендові кросівки nike або adidas у Хмельницькому в залежності від виду спорту, яким ви захоплюєтеся.

Зверніть увагу, що тонкощі догляду за кросівками можуть відрізнятися в залежності від матеріалів. Так, шкіряне взуття не варто мити, досить періодично протирати вологою м'якою ганчіркою або губкою. Такі кросівки потребують регулярної обробки поверхні взуттєвим кремом після кожного просушування. Для замшевих кросівок використовуються спеціальні щітки. Не бажано мити взуття із замші, проте не забувайте періодично, хоча б раз на місяць, обробляти замшеві кросівки спеціальними водовідштовхувальними складами. Найпростіше доглядати за кросівками або кедами з синтетичних матеріалів, які можна навіть прати у воді при певній температурі.