Медична та єстетична медицина дозволяє використовувати рішення і методи, що поліпшують зовнішній вигляд, красу і почуття привабливості. Клініка Genesis Esthetic Clinic - це гарантія найсучасніших процедур: від пластичної хірургії до естетичної медицини, високотехнологічної косметології до beauty-процедур. Якого ефекту ви очікуєте? Яка ділянка тіла у вас проблемна? Знайдіть собі лікування прямо зараз, на сайті, де можна детально ознайомитися з видами послуг, записатися на консультацію або візит. Пропоновані процедури розділені на основні категорії. Це загальна хірургія, пластична хірургія, естетична медицина, лазерна терапія, естетична гінекологія та косметологія. Кожна з цих категорій включає в себе кілька або десяток різних процедур, в тому числі ті, які обов'язково виправдають ваші очікування щодо результату і вирішать проблему, з якою ви звертаєтеся до нас.

Чому варто скористатися послугами клініки?

  • У кліниці фахівці працюють на сучасному якісному обладнанні. Від оснащення зон комфорту і очікування, косметологічних і процедурних кабінетів до операційної - ми гарантуємо високий стандарт сервісу послуг. Для вашої зручності ми підготували зручний хол, де ви можете випити кави і почитати свіжу пресу, ми надали зручну парковку прямо перед дверима нашої клініки, і кожен день ми докладаємо всіх зусиль, щоб супроводжувати вас протягом усього вашого контакту і перебування.
  • Естетична медицина - це не тільки лікування, а також антивікова профілактика, що дозволяє надовго зберегти привабливість шкіри і загальний стан здоров'я. Процедури, в залежності від їх виду, проводять лікарі, кваліфікований медичний персонал і сертифіковані косметологи. Фахівці в вашому розпорядженні від першого контакту до останнього візиту.

Професійний персонал, сучасне обладнання, препарати найвищої якості гарантують відмінний ефект, 100% задоволення і покращують самопочуття і комфорт життя наших клієнтів. Відвідування Клініки означає використання новітніх медичних знань в атмосфері розслаблення і розкоші. Протягом багатьох років нам довіряють найвимогливіші клієнти: знаменитості, політики і успішні люди. У той же час наші пропозиції складено так, що кожен знайде щось для себе. Залишилися питання? Зв'яжіться з адміністратором для уточнення деталей вже сьогодні. Ми допоможемо вам швидко і ефективно пройти через процес вибору процедури, організації консультацій, проведення необхідних аналізів і первинної діагностики, аж до самої процедури і післяопераційного догляду.