Головна перевага натуральних продуктів у тому, що вони просто корисніше. Вони не містять речовин, які можуть вас турбувати і які можуть бути в звичайних продуктах харчування. Тут досить згадати пестициди або інші хімічні речовини. Більш того, неможливо не помітити, що натуральні продукти - це дари природи, тому що вони створені в гармонії з нею. Запрошуємо вас приєднатися до тисяч задоволених покупців, і скористатися пропозицією інтернет магазину натуральних продуктів з Карпат «Їжак з лісу». Переходьте на сайт: www.z-lisu.in.ua і ознайомтеся з каталогом, де вас приємно здивує асортимент, що включає: карпатський чай, варення, трави и ягоди, гриби и спеції, набори, и інші товари, створені з душею а також унікальні подарункові набори, стильно и надійно упаковані. Інтернет-магазин «Їжак з лісу» це місце, де у покупця є більший вибір здорових і корисних продуктів.

У чому особливість натуральних продуктів?

Натуральні продукти, створені самою природою, мають багато переваг, завдяки яким їх з кожним роком все частіше вибирають українські споживачі. Їх найважливіша особливість - безпека, оскільки вони не містять шкідливих речовин і хімічних добрив.

Види продуктів:

  • Карпатський чай. Квіти, листя і плоди, а також кореневища рослин присутні в народній медицині протягом тисячоліть. Ми п'ємо трав'яний чай тільки через його приємного аромату і неповторного смаку і його виняткового лікувальної дії, яким вони володіють. У магазині представлені чаї з різнотрав'я Карпатських гір, а також у складі ви знайдете плоди шипшини, гліду, чорної горобини, бузини, ялівця, чорниці, терена, калини.
  • Сушені білі гриби забезпечують наш організм важливими вітамінами і мінералами: калій, магній, фосфор, а також вітаміни B1, B2 і ніацин. Крім того, це справжній донор білка, необхідного для росту м'язової маси. У магазині ви можете вибрати набір з сушених грибів, приправу і спеції з білими грибами, лисичками.
  • Набори з трав'яного чаю, варення, спецій в приємній упаковці стануть відмінним подарунком. Компоненти різноманітні і можуть бути складені за вашим бажанням.

Оформити покупку можна самостійно або скористатися допомогою фахівців магазину. Вас приємно здивують мінімальні ціни і знижки, доставка по Україні, кращий сервіс і обслуговування!