Пролог

“Продавай, продавай, продавай” повторюють бізнес-коучі. LIDO розповість як автохімію для мийок (яку, власне, краще брати в LIDO;)) та супутні її товари як автолампи, сколочисні щітки, автокомпресори, автопилососи та інші автоаксесуари взяті вами на дропшипінг перетворити у справді ефективний мікробізнес. Це не чергова схема по типу “зроби магазин і рекламу”, перший час ви зможете працювати взагалі в офлайні, якщо захочете.

Дропшипінг чи опт?

Отже, дропшипінг. “Взяти на дроп” - означає що ви отримуєте спеціальну ціну на товари магазину (в даному випадку гіпермаркету автоаксесуарів LIDO), знаходите клієнта готового купити товар по офіційній ціні, дорожче вашої спец ціни, а різницю кладете собі в кишеню. Наприклад, отримуєте можливість купити бі-ксенонові лампи Brevia на 15% дешевше ніж на офіційному сайті, і знаходите людей що готові купити по ціні офіційного сайту. Але ж одна продажа на 100 гривень мало, чи не так? А от 100 продажів з такою націнкою матимуть значення. От чим і приваблива ця інструкція - ви зможете працювати в дропшипінгу оптом!

Кому потрібні автоаксесуари та автохімія оптом?

Ну звичайно ж: СТО, автомийкам, фізичним магазинам автотоварів. І якщо вони не продають європейські та американські автоаксесуари і хімію від LIDO то тільки по тій причині що ви ще не звернулися до них з такою пропозицією! Просто нікому і ніколи звертатися до кожного магазинчика, для цього потрібна окрема людина, а ще краще - окремий бізнес. Тому ми й даємо вам таку можливість. А ще багато автотоварів потребують індивідуальної підбірки на місці. Наприклад, щітки склоочисника. Заходьте на сайт, повивчайте товари та найдіть на сторінці контактів телефон маркетолога щоб отримати найкращі умови співпраці з магазинами автотоварів на українському ринку.