Придбання першого автомобіля часто є мрією, бажанням справити враження на колег, спробою підвищити свій соціальний статус. Однак ці мотиви стосуються переважно чоловіків. Як виявляється, жінки дотримуються дещо інших аспектів вибору автомобілів за посиланням, і це зовсім не колір. Якій перший автомобіль для жінки буде найкращим вибором?

Які машини шукають жінки?

Жіночий підхід до машини однозначно відрізняється від чоловічого. Перший автомобіль для жінки повинен бути практичним, привабливим і якомога молодшим. Дами, які тільки починають свої пригоди з автомобільною справою, цінують просторий салон, комфорт за кермом, малі габарити та безвідмовну роботу. Як показує статистика продажів, характеристики, яким віддають перевагу чоловіки (розкішне обладнання, потужний двигун та спортивні аксесуари) не сильно вражають жінок. З цього можна зробити висновок, що жінки приймають більш раціональні рішення щодо придбання і не орієнтуються на престиж чи вражаючий зовнішній вигляд автомобіля. Хороший технічний стан та вік автомобіля мають більше значення.

Найпопулярнішими автомобілями на wah.ua, які вибирають жінки, є малі міські моделі в сегментах A та B. Одними з найпоширеніших варіантів є Fiat 500, Opel Adam, Alfa Romeo MiTo, Toyota Aygo, Ford Ka або Suzuki Swift. Дами також не бояться суперечливих на вигляд автомобілів, таких як Volkswagen New Beatle або Nissan Juke.

Менший автомобіль, менше стресу

Більшість легкових автомобілів мають п’ять місць. Однак неважко помітити, що водії найчастіше подорожують поодинці, а більшість часу інші чотири місця абсолютно марні. Вибираючи свій перший автомобіль, варто пристосувати його до власних повсякденних потреб. Можливість епізодичного транспортування друзів важлива, але частіше вам доведеться стояти на тісному місці для паркування. У великих містах значну частину часу, проведеного за кермом, водій шукає вільний простір.

Придбання невеликого автомобіля - один із найкращих способів зменшити типовий міський стрес. Вам не доведеться турбуватися про криво припарковані машини чи надзвичайно вузькі стоянки. Сама парковка теж не є проблемою, адже відчути розміри міського автомобіля просто. Ці особливості автомобіля мають величезне значення для водіїв-початківців, а машини А-сегменту жінки охоче вибирають для міста. Варто додати, що за малими розмірами супроводжуються й інші переваги, в тому числі:

  • менша витрата палива,

  • нижчий страховий тариф,

  • дешеві деталі,

  • висока маневреність.

Зовнішній вигляд та естетика автомобіля

Одним з найпопулярніших міфів про жіночі машини є орієнтація виключно на колір. Тим часом найпоширенішим вибором є автомобілі чорного, срібного та білого кольорів. Це не змінює той факт, що на wah.ua є багато цікавих автомобілів, які вважаються типово жіночими. Однак оснащення автомобіля видається набагато важливішим елементом. Жіночі автомобілі динамічні, охайні та викликають позитивні почуття.