Облаштовуючи автономну каналізаційну систему на своїй ділянці, власники приватних будинків, як правило, споруджують вигрібну яму. Вона поступово наповнюється органічними відходами та вимагає викачування. Очищення важливо проводити своєчасно, щоб не сталася аварія.

Де замовити викачування вигрібної ями

Скористайтеся послугами компанії «МонтажТехСервіс». Замовити викачування ям вдасться за посиланням https://mtsewer.com.ua/uk/services/mts-vikachuvannya-yam/, тут же ви зможете подивитися актуальні ціни на послуги. Компанія має дозвіл на проведення подібної діяльності, утилізацію стоків. У штаті працюють досвідчені фахівці, в розпорядженні яких сучасне обладнання та спеціальний транспорт. Вони швидко проводять очистку вигрібних ям будь-яких розмірів. До того ж в компанії можна замовити інші послуги з обслуговування каналізаційних систем. Подробиці дізнавайтеся на сайті або зв'язавшись з менеджерами.

Як часто потрібно очищати вигрібну яму?

Періодичність обслуговування залежить від цілого ряду чинників. Основні моменти, які впливають на швидкість заповнення ями:

  • її розмір;
  • кількість користувачів;
  • тип резервуара.

Крім цього має значення рівень розташування підземних вод, наскільки справно працюють інженерні комунікації.

Бажано виконувати викачування вигрібної ями, коли вона заповнена на 2/3. Якщо затягувати з процедурою, виникнуть такі проблеми:

  • неприємний запах;
  • повільний слив води;
  • булькаючі звуки в каналізаційній системі.

Способи відкачування вигрібних ям

Власники приватних будинків, в яких система каналізації передбачає невелику яму, застосовують біопрепарати та звичайне відро для її спустошення. З цим завданням цілком можна впоратися самостійно.

Якщо вигрібна яма досить великого розміру, але не перевищує 3 кубометрів, можна застосувати фекальний насос. Викачування ями за допомогою нього можуть проводити як фахівці, так і самі власники приватного будинку, якщо придбають необхідне обладнання.

Вигрібні ями від 3 кубометрів об'ємом викачують професіонали. Фахівці використовують асенізатори. Процес не займає надто багато часу. Приблизно за півгодини вдається спустошити вигрібну яму об'ємом 4-5 куб. м. Причому обладнання відмінно справляється з будь-якими відходами та навіть старими муловими відкладеннями. Надаються послуги незалежно від погодних умов. Можете запросити фахівців в період заморозків, якщо вигрібна яма заповнилася.