Плануючи придбати власну квартиру, нам часто доводиться вирішувати, яку нерухомість вибрати. В останні роки в більшою популярністю користуються квартирі в новобудовах. Квартира, придбана в якості інвестиції, повинна знаходитися в привабливому районі, в цьому відношенні ЖК «Семицвіт» у Львові перебуває в привілейованому положенні. Новий ЖК виділяється на тлі свого оточення цікавою архітектурою, красивою забудовою навколишнього простору і сучасними технологічними рішеннями. Ви ще не визначилися з вибором? Переходьте на сайт: https://semycvit.com/,  житлового комплексу «Семицвіт» від забудовника «Інтергал-Буд» у Львові, де ви можете ознайомитись зі схемою житлового комплексу и вибрати квартиру відповідно до особистих переваг.

Купівля власної квартири - це процес, який вимагає часу і, перш за все, вимагає рішень і компромісів між очікуваннями і реальністю. Для цього вам необхідно визначити власні потреби, переваги і фінансові можливості.

Переваги покупки:

  • Якщо хтось все ще задається питанням, чому варто купувати квартиру у забудовника, пам'ятайте, що в покупку буде входити приваблива інфраструктура, закрита прибудинкова територія зі стоянкою, дитячими майданчиками, і іншими зручностями для жителів.
  • ЖК «Семицвіт» будується за сучасними технологіями з використанням високоякісних будівельних матеріалів. Частина будинків вже введена в експлуатацію, тому ви можете купити квартиру від забудовника та одразу заселитись в нове житло.
  • Нові квартири від забудовника мають більшу частину ринкової вартості. Таку квартиру простіше здати і продати. В обох випадках окупність вкладень буде вище, ніж в разі приміщення на вторинному ринку.
  • Можливість вибору квартири по площі, розташуванню на поверсі. Можливість оформити інтер'єр на свій смак без необхідності знімати плитку, підлогу або шпалери від попередніх власників.

Львів з його привабливим статусом, багатою культурною, освітньою та діловою інфраструктурою, займає досить високе місце в порівнянні з іншими містами України. У ньому добре жити і користуватися всіма доступними пам'ятками і зручностями. Навіть якщо ви не плануєте переїжджати до Львова, варто розглянути покупку квартири, як вкладення коштів, для здачі квартири в оренду. Скористайтеся консультацією фахівців відділу продажів прямо зараз!