Чому при будівництві будинку так важливі тепло- звукоізоляція? Все просто - адже у будинку повинно бути тепло, без вологи і тихо. Грамотно виконане утеплення фасаду дозволяє захистити будівлю від втрати температури і підвищити енергоефективність всієї будівлі. Вам потрібен матеріал для утеплення фасаду? Переходьте на сайт: https://kolirbud.ua/uteplennya-fasadiv/, компанії «Колір Буд», де представлений каталог з вибором матеріалів для утеплення фасаду від відоміх українських и зарубіжніх торгових марок за категоріями. Пропозиція включає:

1. Мінеральна вата в рулонах або плитах.

2. Пінопласт для утеплення фасаду з різною товщиною.

Незалежно від того, який з них ви виберете, ви можете бути впевнені, що матеріал позитивно і ефективно вплине на загальне утеплення вашого будинку.

Характеристики та переваги матеріалів:

  • Мінеральна вата один з найпопулярніших будівельних матеріалів, використовуваних для утеплення. Вона дозволяє підтримувати оптимальну температуру в приміщеннях. Взимку запобігає охолодженню, а влітку не дає приміщенню надмірно нагріватися. Має високу стійкість до високих температур, повністю негорючий матеріал, володіє хорошою гнучкістю і еластичністю, стійкістю до механічних пошкоджень і в той же час володіє паропроникними властивостями, які забезпечують відповідний мікроклімат в приміщеннях.
  • Пінопласт стійкий до хімічних речовин, гризунів, комах і грибків і є відмінним бар'єром для акустичних хвиль. Він не вбирає воду і не втрачає своїх ізоляційних властивостей. Отже, він більш передбачуваний і стійкий до будівельних дефектів, які легко знайти навіть при ідеальному дизайні. Вартість обох варіантів утеплювачів примірно однакова, обумовлюється популярністю конкретного бренду та видом текстури.

Переваги покупки:

Компанія «Колір Буд» спеціалізується на продажі будівельно-оздоблювальних матеріалів від надійніх та перевіреніх світових і вітчизняних віробніків. Багаторічний досвід гарантує професійне обслуговування та високий стандарт продукції. Продає в роздріб і оптом. Гнучка цінова політика з акційними пропозиціями і знижками. Доставка по усій країні. Скористайтеся вигідною пропозицією і оформляйте покупку прямо зараз!