Справжній шедевр лісової природи - мох - вишуканий елемент декору. Його опукла форма викликає в пам'яті тільки добрі і приємні асоціації. Це ідеальний матеріал для створення зелених композицій. Встановлюваний безпосередньо на стіну або розміщений на готових до установки панелях, він миттєво перетворить строгий інтер'єр в країну зелені з неповторною аурою. Ви зацікавлені в покупці? Переходьте на сайт: https://galsad.ua/catalog/roslini/stabilizovani-roslini/stabilizovaniy-mokh/, / інтернет-магазину «Gal Sad», де представлений каталог з великим вибором видів.

Що таке стабілізований мох?

Стабілізований мох - це справжній лісовий мох, очищений і підготовлений для стабілізації - процесу заміни води сумішшю гліцерину та інших натуральних консервантів і можливого фарбування. В результаті він зберегає всі свої властивості, колір і текстуру свіжого моху на довгі роки, но вже не буде продовжувати рости.

Застосування:

  • Відмінне рішення для сучасних інтер'єрів, коли немає часу і місця для догляду за живими рослинами. Він буде чудово виглядати в будь-якому офісі, ресторані, готелі, торговому центрі, творчій студії або будинку.

  • Стабілізований мох використовують при створенні вертикальних садів, фантастичних живих картин, різноманітних графічних форм, а також як додатковий елемент в прикрасах різного роду. Це відмінний субстрат для просторового декору, який стає більш об'ємним і виразним.

Особливості та переваги:

  1. Стабілізований мох не вимагає поливу і створення зрошувальних систем. Він не вимагає догляду і не втрачає своєї природної соковитості. Якщо ви хочете, щоб ваша композиція виглядала ефектно, не розпилюйте на його поверхню будь-які аерозолі або тумани. В цьому випадку, вода згубно впливає, та може викликати знебарвлення.

  2. Оптимальні умови - вологість 40-60%, така ж, як для людини.

  3. Він не збільшується в розмірах і не потребує обрізки. Йому не потрібне світло - він вважає за краще затінені місця, де його колір не темніє під впливом яскравого сонячного світла. Він значно покращує акустику в інтер'єрі і одночасно грає роль звукоізоляційного екрану.

Витончений приємний вигляд, м'якість дозволяє йому взяти на себе роль ідеального фону для багатьох композицій, і відкриває двері для творчості, роблячи його одним з ідеальних матеріалів для аранжування. У магазині Gal Sad стабілізований мох можна придбати за дуже вигідною ціною. Якщо у вас виникли питання, скористайтеся консультацією фахівців и оформляйте замовлення прямо зараз!