Хто не мріє про функціональну та стильну кухню. Якщо в найближчому майбутньому вам доведеться робити ремонт і купувати кухонні меблі, хочеться зробити це ідеально. Кухня слугує своїм господарям не один рік, тому питання серйозне. Тож яку обрати? Як врахувати все необхідне і зробити правильний вибір? Який варіант обрати, купити готові меблі, або на замовлення? Для цього треба розібратись у перевагах та недоліках кожного з варіантів.

Готові кухні. Переваги та недоліки

Слід зазначити, що готові кухонні гарнітури – це комплект меблів, що мають сталі характеристики: колір, форму, розмір та інші характеристики. Зразки таких кухонь є в меблевих магазинах і покупець навіть має можливість придбати виставковий взірець. 

Форма гарнітуру може бути різною: прямою, Г-образною та іншою.

Які переваги придбання готового варіанту?

 • Ціна. Зазвичай вони більш дешеві, в тому числі за рахунок того, що збираються вони на автоматичних лініях.

 • Типові розміри. Для виготовлення готових варіантів приймають до уваги розміри типових квартир.

 • Швидкість. Зазвичай виготовлення готових кухонь займає менше часу.

 • Наочність. Ви можете одразу побачити як буде виглядати готовий варіант, доторкнутись до поверхонь, побачити зміст шаф, спробувати як працюють механізми, які системи зберігання встановлені.

Звучить непогано, але є і свої недоліки:

 • Відсутність індивідуальності. Ви просто обираєте з наявних варіантів, ваші побажання не враховуються. Крім того можуть виникати складності, якщо розмір вашої кухні не стандартний. Треба також бути готовим до того, що після встановлення готова кухня не встане ідеально, можуть бути проміжки.

 • Посередність. Виробники намагаються зробити готові вироби універсальними, тому використовують матеріали середні за якістю, середні розміри, стандартні дизайни.

 • Обмежена кількість вибору в преміальному сегменті. В основному все орієнтовано на середнього споживача.

 • Обмеженість вибору. Щоб обрати варіант, який вам підходить найкраще, можливо доведеться відвідати декілька магазинів. 

Кухні на замовлення: плюси і мінуси

Кухні на замовлення роблять за замірами замовника з урахуванням побажань. Тож, які переваги має кухня на замовлення:

 • Виконують кухні під ваші індивідуальні заміри. Тобто спеціалісти самостійно розраховують та проектують замовлення таким чином, щоб кожен сантиметр приміщення використовувався функціонально. Відповідно, ніяких проміжків не буде, меблі ідеально впишуться у площу кімнати. Прорахунок кухні на «E-mebel» можна отримати на Вайбер за номером (068)-942-62-88 вже через 30 хвилин.

 • Безліч варіантів замовлення. Тут замовника ніхто не обмежує: можна замовити прямі або П – подібні кухні, з акриловими або МДФ фасадами, з матовою чи глянцевою поверхнею, з ручками чи без, з островом, світлу, темну, або кольорову, в класичному стилі, або у стилі лофт – будь яка забаганка буде виконана.

 • Індивідуальність та ексклюзивність. Ви самостійно обираєте стиль та матеріали, тому ваша кухня буде унікальною.

 • Можливість побачити, як буде виглядати ваша кухня з меблями на 3-D проекті. Є можливість щось змінити, якщо візуально вам не подобається якийсь елемент.

До недоліків можна віднести більшу вартість та, можливо, більший час на виготовлення. 

Але зваживши всі переваги та недоліки, можна зробити висновок, що кухні на замовлення все ж таки більш вигідні. 

На сайті e-mebel.net.ua можна побачити зразки виконання кухонь з різних матеріалів, кольорів та стилів, скориставшись розширеним пошуком. Якщо у вас виникли будь-які питання, можна звернутись до менеджера на сайті або за номерами: (066)-308-99-67, (063)-247-07-85, (068)-942-62-88.