У компанії Добрий Ґазда можна замовити швидкий та якісний ремонт під ключ Львів. У нас працюють справжні професіонали, а щоб клієнт мав упевненість в тому, що ремонт під ключ буде виконано вчасно, ми підписуємо договір на виконання робіт з гарантією на виконані роботи на 12 місяців.

Ціна ремонту під ключ у нас доступна для всіх, а якість ми гарантуємо, так як займаємося ремонтом з 1998 року. Фахівці приїжджають на об’єкт, визначають обсяг роботи, узгоджують з власником помешкання, і після цього починається перший етап, а саме – підготовка під ремонт квартир під ключ Львів. Також, до підписання договору визначається й вартість ремонту під ключ, щоб завчасно можна було скорегувати кошторис, в залежності від можливостей замовника.

Що входить в ремонт під ключ

Ми виконуємо комплексні роботи:

  • Гіпсокартонні;
  • Електромонтажні;
  • Малярні та облицювальні;
  • Плиточні;
  • Монтаж комунікаційних систем;
  • Монтаж підлоги.

Окрім квартир у нас можна замовити ремонт офісів під ключ. Потрібно лише обрати стиль інтер’єру, перевірити стан діючих комунікацій та самої будівлі. Перед початком робіт завжди проводиться підготування приміщень, демонтаж старих систем і матеріалів. На ремонт під ключ ціна доступна для кожного власника офісу чи квартири. При необхідності можлива зміна планування, встановлення вентиляційних систем на кондиціонерів, пожежної та охоронної сигналізації.

Вартість ремонту під ключ

Фінансове питання хвилює кожного клієнта, особливо після придбання житла. У нас пропонується ціна 4200 грн./м2 від площі квартири, причому матеріали входять у вартість. Будматеріали підбираються якісні, з довгостроковим терміном експлуатації, тому можна бути впевненим, що ремонт будинку під ключ буде тішити власників оселі багато років.

Більш детальну інформацію можна дізнатись, зателефонувавши менеджеру.