Шукаючи меблі, ви, мабуть, неодноразово стикалися з інформацією про те, що вони виготовлені з МДФ. Ця абревіатура вам мало що розповідає, тому усуньте сумніви, тим більше, що це дуже популярний та поширений матеріал. Дізнайтеся, що таке плита з МДФ, які переваги вона має і де її використовують.

Загадкова абревіатура МДФ

Форми, колір, стиль, тип матеріалу, що використовується у виробництві - ці особливості є ключовими при виборі меблів. Плити МДФ, пропоновані на сайті https://tomek.lviv.ua/catalog/plitni-materiali/mdf/, використовуються насамперед у виробництві меблів, будівельних столярних виробів та оздоблювальних елементів. Вони використовуються для створення кухонних меблів, столів, шаф, комодів і т.д. - перелік продуктів є набагато довшим. У вашому домі, звичайно, є меблі з МДФ, оскільки це дуже популярний матеріал.

Плити МДФ - що це?

МДФ - це ДВП з деревних волокон середньої щільності. У його багатоетапному виробництві використовуються подрібнені шматки деревини та органічні сполуки. МДФ вважається міцним дерев’яним матеріалом, який ідеально підходить для обробки.

У магазинах ви знайдете кілька різновидів плит МДФ, наприклад LDF та HDF. Перші з цих плит мають меншу щільність у порівнянні з МДФ. Вони рідше використовуються у виробництві меблів. Скоріше, вони використовуються для створення стінових панелей в сухих приміщеннях. HDF, у свою чергу, являє собою дошку з щільністю більшою за MDF. Він дуже стійкий до вм'ятин, деформацій та пошкоджень. Як і МДФ, він використовується в меблях. Він також використовується для виробництва підлогових панелей.

МДФ на практиці - переваги

МДФ пропонує набагато краще співвідношення ціни та якості, та має інші переваги:

  • По-перше, це дуже міцний матеріал. Плити МДФ вважаються стійкими до пошкоджень і тривалої експлуатації. Безумовно, це матеріал, який прослужить вам довгий час. Варильна поверхня не вбирає жири, і її важко пошкодити хімічними речовинами. Ви можете без проблем чистити меблі з МДФ і не використовувати спеціальні препарати.
  • Легка обробка - ще одна перевага, яка відрізняє МДФ. Матеріал можна вільно модифікувати - фрезерувати та обрізати. Ви можете вирізати будь-яку форму з плити МДФ, яка вас цікавить. Ви також можете зігнути його, скрутити і вільно свердлити в ньому. Плити МДФ доступні у багатьох варіантах. Ви можете вибирати з матових або глянцевих матеріалів. Дошки також бувають різних кольорів та оздоблення.