Розвиток комп’ютерних технологій дозволяє економити час та сили на пошуку компаній, в тому числі, якщо справа йдеться про памятники на могилу. Гранітна майстерня «Memory» створила повний каталог варіантів стел, які Ви можете подивитися дистанційно, не приїжджаючи до офісу і користуючись каталогом на сайті. Як виробник, компанія пропонує якісні меморіали, які мають досконалий вигляд та можуть бути оформлені в різних варіантах – як в стандартних з прямими кутами або незначними заокругленнями, так і в нестандартних, зі складними формами та нетиповими розмірами. Проконсультуватися з виробником, перерахувати попередню вартість послуг можна також дистанційно, використовуючи контактну інформацію на сайті.

Незважаючи на розвиток технологій, багатьом незрозуміло, як саме може відбуватися таке дистанційне замовлення.

Як оформити замовлення на пам’ятник? І чому це варто зробити

Насамперед, послуга онлайн замовлення буде актуальна у тих випадках, коли:

  • Ви з будь-яких причин не можете особисто приїхати та зробити замовлення, а доручити таку справу нікому.
  • Через брак часу або через стан здоров’я Ви не можете самостійно відвідати офіс компанії і обрати підходящий варіант.
  • Ви хочете зекономити час на проїзд до компанії або хочете проконсультуватися стосовно вартості та часу виготовлення.

Неважливо, які саме причини не дають Вам змоги особисто приїхати і оформити замовлення. Сучасні компанії розуміються на таких речах, як дистанційна робота, можуть запропонувати повний комплекс послуг – від оформлення зовнішнього вигляду стели, до її монтажу та оформлення місця поховання у відповідності до Ваших побажань, релігійних та сімейних традицій. Звертаючись особисто до виробника, Ви також отримаєте змогу скористатися послугами доставки пам’ятників, обрати час та строки установки, домовитися про повний комплекс робіт.

Отже, для оформлення замовлення Вам потрібно:

  • Подивитися каталог, обрати варіант, який підходить.
  • Вказати деталі оформлення – зображення, формат шрифту для гравіювання написів, техніку оформлення портрету і інших елементів.
  • Зв’язатися з представником компанії для уточнення – частіш за все, після того, як Ви залишите заявку, Вам передзвонять.
  • Обрати формат оплати послуг.

Якщо такий формат взаємодії Вам підходить, перейдіть за посиланням. На сайті, або скориставшись телефоном, можна проконсультуватися із представником компанії.