Спорт в тренді, це відбивається на тенденціях моди. Жінки масово змінюють взуття на підборах на практичні кросівки. Потрібно відзначити, що перевага віддається брендовим виробам. Часто вибирають кросівки адідас жіночі - взуття німецького бренду радує якістю, зручністю, зносостійкістю. Вона ідеально підходить як для спорту, так і для повсякденності. У кросівках зручно - вдалося досягти цього за рахунок їх технологічності. Бренд ретельно пропрацював над матеріалом верху, зробив багатошарову основу. Спеціальні вставки у підошві покращують амортизацію, підвищують міцність та надають анатомічності виробам.

Якщо потрібна альтернатива: жіночі кросівки Nike Air Force 1

Не тільки німецький бренд навчився робити якісні кросівки. Похвали заслуговують "Найки". Американський бренд приділяє багато уваги якості матеріалів, виконанню верху та підошви.

Популярністю користуються Жіночі кросівки Nike Air Force 1 - у них універсальний дизайн, який буде актуальним завжди. Треба відзначити зручність взуття та його зносостійкість. Важливий бонус - вироби легко чистити.

До душі вінтажні моделі? Тоді зверніть увагу на Nike Court Vintage - їх дизайн відсилає до 80-х років минулого століття.

Верх cj1676-001 виконаний з гладкої шкіри, підошва - з гуми, що забезпечує відмінне зчеплення з різними поверхнями. Треба відзначити амортизуючу устілку, яка дозволяє довго ходити, не стомлюючи ноги.

Як вибрати кросівки?

Бренд - важливий, але не єдиний критерій порівняння. Варто враховувати також інші моменти:

  • Матеріали виготовлення. Слід перевірити окремо верх, підстава. Найчастіше бренди використовують натуральну шкіру, текстиль та гуму.
  • Фасон. Це можуть бути класичні кросівки або моделі ретро. Радують дизайнери креативними новими кросівками на зразок масивних Ugly sneakers.
  • Виконання устілки. Бажано, щоб вона була анатомічною.
  • Дизайн. Потрібно звертати увагу на колірні рішення, принти і логотипи. Вибирається модель з урахуванням способу.
  • Призначення. Це може бути взуття для повсякденності або конкретного виду спорту - бігу, баскетболу, фітнесу і т.д.
  • Сезонність. На кожну пору року можна знайти оптимальний варіант - утеплений, з сіткою для кращої вентиляції і т.д.

Враховуйте перераховані нюанси під час шопінгу. До речі, необов'язково витрачати час на похід по магазинах. Купуйте взуття онлайн - на сайті sport-discount.com.ua вдасться знайти вироби від брендів Nike, Adidas.