Системи моніторингу стають все більш поширеними. Вони використовуються у компаніях, комерційних будівлях та офісах, у міських просторах і все частіше в будинках та квартирах. Це простий спосіб значно підвищити рівень безпеки членів домогосподарства та їх майна. Важливо, що система відеоспостереження для будинку чи квартири не повинна бути складною або дорогою. Відкрийте для себе прості та ефективні рішення!

Домашній моніторинг - чи дійсно воно того варте?

Багато людей думають про встановлення домашнього спостереження, але відкладають це рішення. Найчастіше це відбувається через відсутність довіри до цього типу системи захисту. Але навіть якщо вам здається, що ви живете в дуже безпечному районі, ви знаєте своїх сусідів і знаєте, що можете їм довіряти, система моніторингу вам не зашкодить. Зараз ці типи установок є стандартними. Важливо, що їх складання або використання зовсім не дорогі, тому вони підходять для всіх, незалежно від їхнього статку. Не так давно моніторинг міг би показати, що в певному місці є щось цінне, але тепер камери стали настільки частиною міського ландшафту, що вони, безумовно, не спонукатимуть жодного злочинця зацікавитися вашою власністю.

У той же час система відеоспостереження є набагато вищим рівнем безпеки:

  • Сама наявність камер стримує більшість любителів чужого майна. Навіть "професійні" злодії або грабіжники добре подумають, перш ніж націлитися на пункт спостереження у вигляді камер.
  • З захищених записів ви можете вивести досить багато деталей, які допоможуть вам відстежити лиходія - тим більше, що сучасні системи записують зображення у дуже високій якості.
  • Вартість встановлення простої системи моніторингу невелика - непропорційно нижча за збитки, які можуть бути пов'язані з крадіжкою чи навіть актом вандалізму.

Як повинен виглядати домашній моніторинг?

Перш ніж вибирати та встановлювати пристрої, варто подумати, як має виглядати домашній моніторинг. Якщо ви дбаєте про надійний захист, варто довірити створення плану установки професіоналам. Вони будуть враховувати різні фактори, про які непрофесіонал, можливо, і не знав, розробляючи систему з урахуванням потреб конкретної нерухомості. Важлива не тільки кількість камер, потрібно враховувати також кабельні та інші компоненти установки. Однак ви можете побудувати просту систему моніторингу самостійно, використовуючи, наприклад, готовий набір та інформацію про оптимальне розташування камер.